כסא גלגלים למקלחת – למה זה חיוני?

אנחנו מכירים את הנושא של כסאות גלגלים בקרב אנשים שאינם יכולים להתנייד באופן עצמאי, חופשי, בין אם זה בגלל פציעה, מחלה, חבלה או בגלל מום מלידה. אך לצד כסאות גלגלים רגילים, כפי שאנחנו מכירים, אזי שיש סוג נוסף של כסאות גלגלים אשר נכון להשתמש בהם במקרים מסוימים. 

מדובר על כסא גלגלים למקלחת. זה פריט אשר נמצא בשימוש, הן בבתי חולים, מרכזי שיקום, בתי אבות וכן בלא מעט בתים של אנשים אשר יש להם בעיות ניידות. מדובר על כסא גלגלים אשר יש להציב אותו במקלחת, ולאפשר למי שאמור להשתמש בו, להתקלח בצורה בטוחה. 

צריך להבין, אנשים שאינם יכולים להתנייד באופן חופשי ומשתמשים בכסא גלגלים, אז באופן טבעי, מקום כמו מקלחת עלול לסכן אותם. שכן הרטיבות במקום עלולה להרום להם להחליק ולהיפצע. לכן יש לחפש פתרונות יעילים כיצד הם יכולים להתקלח בצורה פשוטה ובטוחה. 

כיצד כסא גלגלים יכול לעזור להם?

כסא גלגלים למקלחת מאתר פארמה שופס, הוא מתקן מאוד נוח ופשוט, אשר מוצב בתוך המקלחת, ובהתאם הם יכולים להיכנס אליו או להתנייד בו, מבלי לחשוש ומבלי לסכן את עצמם. כך הסיכוי שהם יחליקו או ייפלו, הוא מאוד נמוך עד אפסי. 

לפני שרוכשים כסא גלגלים למקלחת, יש לבחון היטב כיצד הוא בנוי, עד כמה הוא נוח, והאם ניתן להשתמש בו בצורה סדירה ובטוחה. צריך להדגיש כאן, יש סוגים שונים של כסאות גלגלים, כל אחד מהם בנוי מעט שונה. יש לבחון את הכסא היטב לפני שבוחרים לרכוש סוג כזה או אחר. כך ניתן להשתמש בו בצורה מותאמת, על פי מבנה הגוף וכן על פי המצב הפיזי של מי שאמור להשתמש בו.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

ניקוי ספות

הספות בבית שלנו לרוב יהיו בסלון, לעתים בחדרים נוספים בבית ולעתים יהיה מדובר בספות בבתי עסק ומשרדים. אלה נמצאות תמיד באזורים מרכזיים שבהם אנשים רבים

קרא עוד »

רישום קבלן שיפוצים

אין שום ספק כי אחת לתקופה יש צורך לבצע שיפוץ כללי בדירה. בדרך כלל, מדובר על שיפוץ הכולל החלפה של הכלים הסניטריים בחדר האמבטיה והשירותים,

קרא עוד »