מדוע ומתי צריך לבצע שיפוץ לקירות חיצוניים?

איך עושים את זה?

ביצוע של עבודות איטום ושיפוץ קירות חיצוניים עבור מבנים שונים נעשה קודם כל על ידי מומחים בתחום אשר מחזיקים בכל הציוד הנדרש לטובת ביצוע עבודת איטום ושיפוץ. שיפוץ קירות חיצוניים של מבנה בא לידי ביטוי בכך שנעשה איטום למבנה, האיטום עצמו נעשה על ידי מריחה של חומר מבודד אשר אוטם היטב את המבנה. 

מדוע עושים את זה?

המטרה המרכזית אשר היא הסיבה לביצוע של שיפוץ לקירות חיצוניים כמו למשל עבודות איטום זה בעיקר כדי למנוע חדירה של מים אל תוך שטח המבנה. בזכות שיפוץ של קירות חיצוניים של מבנה ניתן להיות בטוחים כי אין כל סיבה שמים יחדרו אל תוך מבנה הבניין.

מתי צריך לעשות את זה?

שיפוץ של קירות חיצוניים עבור מבנה יכול להיות אידיאלי בכל רגע נתון ללא יוצא מן הכלל. אבל אם בכל זאת ישנו רגע אשר מתאים לביצוע של שיפוץ לקירות חיצוניים זה ברגע בו ניתן לראות כי מים חודרים אל שטח המבנה.

מה הנזק שיכול לקרות כתוצאה מכך?

אם לא עושים שיפוץ לקירות חיצוניים זה עלול להוביל לכך שהמים ימשיכו לחדור אל שטח המבנה. הסכנה בכך בא לידי ביטוי בזה שיהיה רטיבות בקיר המבנה או בתקה. הרטיבות יכולה להוביל לעובש אשר גם מסוכן מאוד לבריאות וגם לא ניראה טוב בכלל מבחינה ויזואלית.

לסיכום

אם גם אתם סובלים מבעיה של רטיבות, עובש על הקיר, נזילות של מים הישר אל תוך שטח המבנה, אין כל צל של ספק כי אתם זקוקים לשיפוץ קירות חיצוניים באופן מידי. יש לפנות למומחים בתחום לטובת קבל שירות ושיפוץ כל הקירות החיצוניים. 
לעוד מידע בנושא כנסו לאתר https://basis-s.co.il/

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...