האם כל שיפוצניק יכול להיות קבלן?

לאורך שנים רבות בישראל לא הייתה כלל תקינה בכל הנוגע לעולם הבנייה והשיפוצים. כל איש מקצוע הגדיר מה היא המיומנות המקצועית שלו, ומהם התחומים המקצועיים בהם הוא עוסק. אבל בשנים האחרונות החוק הישראלי מנסה להגדיר מחדש את גבולות הגזרה בתחום הבנייה ומחייב נותני שירות שונים להציג תעודות מקצועיות כדי להירשם בפנקס הקבלנים. ולכן לא כל שיפוצניק יכול להיות קבלן בנייה בפרויקט שלכם.

> קראו על ביטוח לחבות מוצר בכתובת זו

מיומנות והכשרה – מה צריך קבלן שיפוצים מקצועי?

המשימה הראשונה בדרך לקבל אישור עבודה כקבלן, היא ההשכלה המקצועית. כדי להבטיח שאתם פועלים על פי כל דרישות החוק, חשוב לבחור בהשלכה ההולמת לרישום בפנקס הקבלנים. כל תואר בהנדסה (הנדסת בניין או מהנדס קנסטרוקטור), יהיה מענה מתאים לדרישות של משרדי הממשלה השונים. כמובן שעליכם לעמוד בכל דרישות הלימודים, לעבור את מבחני ההסמכה ואם התמזל מזלכם גם לצאת לתקופת התמחות מקצועית בחברה וותיקה. כך יהיו לכם יותר הוכחות ליכולות המקצועיות שלכם והרישום יעבור בצורה חלקה אל מול רשויות המדינה השונות. חשוב שתדעו, שיפוצניקים שלא עברו את כל תהליך ההכשרה ומציגים את עצמם כקבלנים עוברים על החוק ומסכנים את הלקוחות שלהם. כך שקבלנים מורשים מקבלים עדיפות בעייני החוק ושווה לכם להיות רשומים בתור בעלי מקצוע כדי לצבור יותר לקוחות ורזומה.

הבחירה הנכונה למבנה שלכם – מחייבת בדיקה

כלקוחות, הציפייה הבסיסית היא לקבל שירותים מקצועיים, בטיחותיים ואמינים כמו באתר זה, בכל פרויקט בנייה מחדש. ולכן אתם ודאי לא תופתעו לגלות שהלקוחות מריצים בדיקות על עברם המקצועי של קבלנים ולא מוכנים להתפשר על פחות מהשירות הטוב ביותר. אם כך יש לכם למה לשאוף וכדאי לעשות הכל כדי לספק שירות מעולה ללקוחות שלכם בעתיד.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

ספות רביצה

אין כמו ספת רביצה לשקוע לתוכה בסיומו של יום עבודה או סתם כך ביום של פגרה. הכיף והעונג שספה כזו מעניקה, אי לא ניתנת להשוואה

קרא עוד »