רגליות גומי

רגליות גומי

רגליות גומי יכולות להיות יעילות במיוחד עבור כיסאות או רהיטים אחרים, אשר נוהגים להזיז לעיתים תכופות. המטרה של הרגליות היא להגן על הרצפה מפני שריטות ולמנוע מטרדי רעש. ניתן להשתמש ברגליות של גולבי הן על כיסאות ורהיטים ביתיים והן במשרדים או בתי עסק שונים, במיוחד כאשר מדובר על בתי קפה הממוקמים באזורי מגורים ופועלים עד השעות הקטנות של הלילה. כל מי שגר בבניין משותף יודע ומכיר את התחושה המייאשת, אשר מופיעה באמצע הלילה כאשר אחד השכנים בוחר לסדר מחדש את הרהיטים או להזיז את הכיסאות בסלון. אך מי שיטרח לארגן לעצמו רגליות לרהיטים השונים בבית, יוכל למנוע מהשכנים שלו את תחושת אי הנוחות ואת מטרדי הרעש.

רגליות גומי לכיסאות ולרהיטים- מה חשוב לדעת בנושא?

כאמור, שימוש בפתרון של רגליות גומי יכול להיות יעיל במיוחד לכיסאות, אך גם לשולחנות ולכל רהיט אחר שיש להזיז ברחבי הבית. מדובר על מוצר קטן וזול, שיכול לשדרג בצורה משמעותית את כל איכות החיים של הדיירים ושל השכנים שלהם. באמצעות רגליות הגומי ניתן למנוע לא רק את מטרדי הרעש, אלא גם לשמור על הרצפה ולמנוע היווצרות של שריטות או חריצים. הדבר נכון במיוחד אם מדובר על רצפת פרקט או על מרצפות עדינות, הדורשות יחס עדין וזהיר יותר. חשוב לציין כי הלבשת הרגליות נעשית באופן פשוט ומהיר, כך שאין שום צורך במכשור מיוחד או בבזבוז של זמן או מאמץ. עם זאת, כדאי לדעת כי רגליות הגומי יכולות להגיע במגוון רחב של גדלים וסגנונות, לכן מומלץ לבחור את הגודל האידיאלי ביותר עבור הרהיט שלכם. מעבר לכך, חשוב לדעת כי ניתן להשתמש ברגליות גם למקל הליכה או כרגליות להליכונים, על מנת לאפשר הליכה יציבה ונינוחה יותר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

מתי נצטרך לוכד נחשים

מתי נצטרך לוכד נחשים

מפגש עם נחש יכול להיות מבהיל מאוד, במיוחד אם הוא מתרחש בגינת הבית שלכם, בגינת הבניין המשותף שבו אתם גרים, סמוך למקום העבודה שלכם ועוד.

קרא עוד »
מנקה לבית

איך תמצאו מנקה לבית בקלות

כולנו יודעים שלמצוא מנקה לבית זאת לא משימה קלה. כיום, קשה למצוא מנקה בכל אזור בארץ, בעיקר כשמדובר על אזורים מרוחקים מהמרכז. רבים יודעים שגם

קרא עוד »