חומרי ניקוי לבית

חומרי ניקוי לבית הם מוצרים בסיסיים שנעשה בהם שימוש כמעט יום יומי. בכל בית משתמשים באקונומיקה, ספריי לניקוי חלונות, חומרים לניקוי האסלות ועוד.

רכישה של חומרי ניקוי 

באופן טבעי המוצרים הללו גם מתרוקנים מעת לעת ולכן השיטה הנוחה ביותר היא לראות את מצב המלאי בבית, מאיזה מוצר נותר מספיק חומר שיספיק לשבועיים לדוגמה ומאילו חומרים כמות הנוזלים היא מועטה. 

בעקבות הבדיקה מזמינים באמצעות המחשב את המוצרים שיש בהם צורך כמו לדוגמה, נוזל כלים, מטליות, סבונים לאסלות, נוזל לרצפה בנינוח האהוב על בני הבית, מסיר אבנית לקומקום וחומר לניקוי משטחי השיש במטבח.

הספק מספק את הסחורה במועד שעליו סוכם בתיאום עם הלקוח ובני הבית שמחים מאד לראות את הארגז המונח בפתח הדלת. בדרך זו מגיע הביתה משלוח שכל פריט בו מתומחר במחיר הוגן, אין צורך לנסוע לסופר הקרוב או באזור התעשייה הסמוך, כדי להמתין בתור בעת הכניסה לסופר, בעת הרכישה ולאחר מכן בתור לקופה. אפשר לחסוך את כל בזבוז הזמן הזה, על ידי הזמנה ברשת האינטרנט בדרך פשוטה קואופרטיבית וזולה. 

תזכורת להזמנת מוצרים באתר האינטרנט 

מי שחושש שישכח להזמין חומרי ניקוי במועד ויישאר ללא החומרים החשובים, יכול לרשום לעצמו תזכורת בנייד, אחת לשבועיים להזמין מוצרי ניקוי ברשת וכך התהליך ייכנס לרוטינה, מזמינים במועד ומקבלים משלוח תוך פרק זמן קצר בחיוב של מחירים הוגנים. כשיש מבצעים, המחירים יורדים באופן משמעותי ולכן כדאי לנצל הזדמנויות מסוג זה ולרכוש את הפריטים הייחודים כמו גם כוסות חד פעמיות למשל מבעוד מועד כדי לא לשלם עליו הרבה יותר, במועד מאוחר יותר.

מספרן של המשפחות שפועלות בשיטה מצוינת זו עולה מחודש לחודש, כדי לא לבזבז זמן יקר ברשתות המזון הגדולות.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

מכונות שטיפה

האם כל מכונות השטיפה פועלות באותה צורה ועם אותה היעילות? כמובן שלא. ישנן מכונות שטיפה המיועדות בעיקר לשימוש ביתי ולעומת זאת, יש דגמים שמתאימים לשוק

קרא עוד »

שיפוץ מבנים – המדריך המלא

שיפוץ מבנים הוא תחום שלא כל שיפוצניק יודע לעשות בין היתר משום שהוא כולל הרבה שלבים וגם נדרשת עמידה לפעמים במספר גבוה של חוקים שצריך

קרא עוד »