חיטוי משטחים – למה זה חשוב?

נהוג לחשוב וברמה מסוימת של צדק, שמחלות ומגיפות עוברות מאדם לאדם. כך למשל, רבים נוהגים לחשוב לגבי הקורונה. המגיפה הגדולה של 2020. לכן, רבים מבקשים להישמר מפני מגע ושומרים על מרחק מפני אנשים אחרים. 

אך האמת היא מעט שונה במקרים מסוימים. ייתכן מאוד שמחלות ומגיפות יעברו מאחד לשני, לא רק באמצעות מגע, רוק או כל דבר אחר שעובר מאדם לאדם, אלא גם דרך משטחים. בין אם מדובר במשטחי קרקע או משטחים אחרים. למשל, דרך ריהוט, שולחנות, ארונות, שיש, או כל משטח אחר. 

הסיבה לכך היא מאוד פשוטה, מאוד סביר שהחיידק ימצא את עצמו על גבי משטח והוא יצליח לדגור שם מספיק זמן, בשביל שאנשים אשר נוגעים או מתקרבים למשטח, יספגו אותו. בין אם זה דרך מגע ובין אם זה דרך נשימה או בדרכים אחרות. 

לכן, צריך לחפש דרכים נכונות כיצד להתמודד עם הבעיה. אחת הדרכים היא באמצעות תהליך חיטוי מסודר ומאורגן. 

איך זה מתבצע בפועל?

חיטוי משטחים הוא לא תהליך לא מורכב, אך הוא חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע, אחרת הוא לא יתבצע בצורה נכונה ולא נוכל ליהנות מהאפקט שלו. חיטוי משטחים מתבצע אחרי שמאבחנים את המשטח ובוחנים היטב עם אילו חומרים ניתן להשתמש על מנת לחטא אותו. 

ייתכן מאוד שתהליך החיטוי ידרוש מאיתנו לא להשתמש בו במשך זמן מסוים, אך גם ייתכן שנוכל לחזור ולהשתמש בו בהקדם. יחד עם זאת צריך לומר, התהליך איננו דורש פירוק של המשטח או כל דבר דומה. הוא נעשה ע"י IPM Group חברת חיטוי באמצעות התזת חומר חיטוי מתאים ולעיתים גם בעזרת פעולות נוספות, אשר מטרתן לגרום למשטח לספוג את החומר בו מבקשים להשתמש.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

מה זה בית חכם ואיך זה עובד?

בית חכם זה בית שבו המכשירים החשמליים בבית שפועלים על חשמל, כמו דוד המים, מערכת המיזוג, תריסים חשמליים, אורות, מערכת אזעקה ומערך מצלמות מקושרים יחדיו

קרא עוד »

אקווריום

יש משהו באקווריום מטופח להפליא שמקל על הנפש ומרגיע את אותו. צמחי מים שופעים, אלמנטים דקורטיביים טבעיים ודגים צבעוניים מתאחדים כדי ליצור משהו מדהים שכל

קרא עוד »