איך תמצאו מנקה לבית בקלות

כולנו יודעים שלמצוא מנקה לבית זאת לא משימה קלה. כיום, קשה למצוא מנקה בכל אזור בארץ, בעיקר כשמדובר על אזורים מרוחקים מהמרכז. רבים יודעים שגם אם הם מוצאים עובדי נקיון, קשה למצוא מישהו קבוע שיסייע בעבודות משק בית ולעיתים המנקה עצמו או המנקה אינם מגיעים לעבודה או נעלמים כלא היו. אז כיצד אפשר לאתר איש או אשת מקצוע אמינים וזמינים לעבודה? הנה מספר טיפים:

המלצות

כדי למצוא את מי שיבצע עבורכם אחזקת משק בית או עבודות נקיון: כדאי לחפש המלצות על מנקים טובים. כיום אפשר למצוא המלצות דרך שיתוף פוסט דרושים ברשתות החברתיות, דרך אנשים שמכירים עוזרי בית, וגם באתרים שעוסקים בחיפוש מנקים בכול אזור בארץ. נסו לבדוק למי שי מנקה אמין ויעיל באזור שבו אתם גרים וחפשו המלצות מחברים ובני משפחה קרובים. 

שימוש בלוחות דרושים של מנקים ומנקות

כיום יש יותר ויותר לוחות דרושים שמספקים מידע ופרטים של עובדים במגוון רחב של תחומים. הכנסו ללוח דרושים שמומחה בתחומים של נקיון, משק בית, אחזקת משק בית וכולי בכתובת https://www.helpbook.co.il. אתרים ייעודים יעזרו לכם לבצע חיפוש ממוקד, כמו גם למצוא בקלות מנקים ולקבל פרטים מדויקים יותר על המועמדים לעבודה כמו תמונה, סרטון עם הצגת המנקים, קבלת קורות חיים, דרכים ליצור קשר עם המועמדים, המלצות וכולי. 

התייעצות עם שכנים

אם יש לכם שכנים שביתם תמיד נקי ומצוחצח, כדאי שתנסו להבין האם מדובר בעבודה של מנקה. לעיתים יש לשכנים עובד נקיון שמבצע עבודה טובה ומחפש עבודה באותו אזור או בבניין שבו הוא עובד. נסו לדבר עם השכנים כדי לאתר מנקים טובים.

תלו מודעה

כן, ממש כמו פעם: השתמשו בשיטה ישנה של תליית מדעת דרושים ברחוב. תלו במקומות שמותר מודעה וציינו את הצורך שלכם כמו אחוז משרה, תיאור העבודה הכמה מילים, והשאירו פרטים ליצירת קשר. באמצעות כל האמצעים שציינו תוכלו למצור עזרה ומנקים עבור משק בית ושאר שירותים חשובים. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

איך לעצב דירה קטנה עם רהיטים חכמים?

לרבים אין יכולת כלכלית לרכוש דירה גדולה ואחרים מעדיפים אחת קטנה ואינטימית. דירות כאלו מעדיפים זוגות צעירים, רווקות ורווקים ועוד. היתרון הוא, כמובן, בעלויות הרכישה

קרא עוד »