3 דגשים עיצוביים על שטיחים עגולים

העונה הכי יפה לשטיחים היא עונת החורף, אז מתחילים להם כל מיני פרסומים של משווקים שמוכרים את הדגמים הכי יפים והכי נעימים של שטיחים שמשנים את התחושה ואת המראה של המקום שבו הם מונחים. באופן די גנרי, אנשים בוחרים בשטיח בעל צורה מלבנית ומוארכת עבור החלל של הסלון או חדר השינה, אבל, זה כדאי מאוד לשקול הוספה של שטיחים עגולים שיכולים אף הם ליצור מראה מודגש ונעים לאזור מסוים.

בוחרים לצאת
מהריבוע

לא
חייבים שטיח בעל צורה מרובעת בהכרח. דווקא אם רוצים ליצור דגש על אזור מסוים, כמו
אזור שבו מונח לו פסנתר בחלל רחב, יכולים להניח מתחתיו או לצידו שטיח עגול ובכך
לתחום את האזר הזה מבלי לגרוע מהמראה הכללי של אותו חלל. לפעמים, ישנו חדר שינה
שאינו גדול במידות שלו, ואז מחפשים אחר שטיח מעוגל שיעניק מראה מסוגנן מבלי להכביד
או להפריע ליתר הרהיטים שנמצאים שם.

בוחרים בגודל
מתאים

לא כל שטיח עגול יתאים לאזור שבו הוא אמור להיות מונח, ולכן זה חשוב מאוד לעבור על פני קוטר השטיחים שקיים לרכישה ולמדוד את הקוטר האידיאלי במקום הקיים. רק לאחר מכן יכולים להיות בטוחים כי שטיח עגול בקוטר 150 ס"מ, למשל, יקשט את החדר בצורה נעימה. למעשה, לפעמים ניתן לבחור כמה שטיחים עגולים בקוטר קטן, כדי ליצור מראה מעניין באותו חלל.

עגול חלק או עם
דוגמא

זה ששטיח מגיע בצורה עגולה לא בהכרח גם אומר כי הוא חייב להיות בעל מראה חלק וצבע אחיד. נכון להיום ישנם יותר שטיחים שמגיעים בצורת העגולה, ועם דגמים יפהפיים שמעניקים גם דוגמא מעניינת מעבר לסוג האריגה ולגובה החוטים שמחוברים אליו. שטיח עם דוגמא יחמיא מאוד לאזור שבו העיצוב הוא נקי, באופן שיעניק מראה יותר נעים וחם.

> תוכלו להתרשם ממגוון דגמים של שטיחים לסלון באתר סהרה

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

מתי צריך לבצע הדברת טרמיטים

מדובר בשאלה הטובה ביותר: מתי צריך לבצע ולעשות הדברת טרמיטים. ישנה תשובה אחת והגיונית – הדברת טרמיטים נעשית רק כאשר אנחנו מזהים שהבית רדוף בטרמיטים,

קרא עוד »