מקורות שונים לעובש

מקורות שונים לעובש

קניתם בית ישן ועכשיו אתם רואים את העובש שיש ברחבי הבית? הגיע הזמן כנראה לשפץ את הבית, אבל לפני כן ננסה להבין מה המקורות השונים של העובש, איך הוא הגיע, מהם התנאים להתפתחות עובש ואיך מתמודדים עם זה בצורה הבטוחה, והטובה ביותר.

אז מהיכן מגיע העובש ומהו עובש בכלל?

עובש בקירות לפני הכל הוא מפגע בריאותי, זה לא רק מפגע אסתטי ולא נעים למראה העין. עובש הוא בעצם מגוון של פטריות אשר יוצרות קורים והם ניזונים מקירות, צמחים ביתיים, מים ולכן אנו רואים את העובש מתפשט רבות באזורים לחים ורטובים. פטריות אלה לא בריאות עבור גוף האדם, לכן לא רצוי לבוא עימם במגע ולהסירם מהר ככל הניתן.

איך מטפלים בעובש הקיים?

כיום ישנם המון תכשירים שמסוגלים לטפל בעובש בבית, אם זה בתרסיס, צבע או כל אמצעי אחר מקצועי שיכול לטפל בבעיה. מומלץ כמובן לפנות לבעל מקצוע שמומחה בהעלמת עובשים בבית, כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מאפשרים למשפחתכם בית נקי ובריא.

כיצד לשמור לאורך זמן על הבית נקי מעובש?

על מנת לשמור על הבית נקי מעובש מומלץ קודם כל לשמור על הבית כמה שיותר יבש ולא לח, כלמור במקומות כמו המקלחת לפתוח חלונות אחרי השימוש, לאוורר את הבית ככה שהבית יוכל להתייבש בקלות. בנוסף גם ששוטפים את הבית, יש לעשות זאת בדלת פתוחה, חלונות פתוחים, ולייבש כמה שיותר עם סמרטוט את הרצפה. בנוסף אם אתם מזהים נזילות מן המזגן, מכונת כביסה, מייבש, מקרר יש לטפל זאת במיידי, על מנת למנוע הצטברות של עובש על הקירות, כי כמו שאמרנו בתחילת המאמר, פטריות אלה ניזונות ממים, קירות ועל ידי כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מייצרים בית בריא ונקי.

המידע באדיבות הקץ לעובש

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

איטום גגות באתר ביטומני

איטום גגות עם יריעות ביטומניות

אחת מאפשרויות האיטום הטובות ביותר לגגות רבים היא האפשרות לאטום בעזרת יריעות ביטומניות. גגות רבים בישראל אטומים בעזרת יריעות אלה אשר מאפשרות איטום מלא גם

קרא עוד »
ריסוס לבית

ריסוס לבית – מה הכי מתאים

בשל עליית הביקוש בשנים האחרונות לשירות ריסוס לבית עבור ריסוסים שונים נגד חרקים, מזיקים, מכרסמים או מעופפים, כיום יש לא מעט סוגים שונים של הדברות.

קרא עוד »