כמה עולה לכידת נחשים? הפרמטרים שקובעים

יש שירותים שקשה לדעת מראש במדויק מה תהיה העלות. כי גם איש המקצוע לא יודע בוודאות מה יכלול השירות וכמה זמן הדבר ידרוש ממנו. כך קורה גם בתחום של לכידת נחשים. בנוסף הלקוח לא תמיד מחליט מראש ויודע שהוא עומד להזמין שירות. המפגש עם הנחש עשוי להיות פתאומי ומבהיל, והפנייה על לוכד נחשים תהיה מידית ומהירה. אז כמה זה באמת יעלה בסופו של דבר?

פרמטרים שמשפיעים על עלויות לכידת נחשים

  • הזמן – כל אחד מבין שלהזמין נותן שירות באישון לילה זה דבר יקר יותר מהזמנת אותו נותן שירות עבור אותה משימה בצהרי היום. אך כאשר מתמודדים מול נחש לא חושבים יותר מידי על תעריפים, אלא יוצרים קשר מידי ומבקשים שירות מהיר ככל שניתן רק. אך חשוב לדעת כי ככל שהשעה יותר מאתגרת ופחות נוחה, ככל שהלוכד צריך להתאמץ יותר כדי להתייצב בשטח, כך המחיר עשוי להיות גבוה יותר.
  • השטח – השטח הנתון גם הוא משפיע על העלויות. מהסיבה הפשוטה שהוא משליך על האתגר ועל גודל הטרחה של הלוכד. אין להשוות בין משימת לכידה בשטח קטן ומגודר לבין משימת לכידה במתחם נרחב. לך תמצא את הנחש בין אינספור גרוטאות וארגזים… שטח מאתגר ישפיע לרוב על העלות ויביא לכך שמחירי הלכידה יהיו גבוהים יותר.
  • מקצועיות – רמת המקצועיות של הלוכד משפיעה גם היא על המחיר. שימו לב שלוכד מקצועי ובטוח בעצמו, לוכד שיודע ללכוד ביעילות מקסימלית לרוב יגבה מחיר יקר יותר מלוכד מתחיל. אך בינינו, לרוב הפער הזה משתלם. כי כשאתם בידיים בטוחות אתם רגועים יותר והלכידה עצמה תסתיים מהר יותר. 
  • מיקום – אם אתם גרים באזור נידח והלוכד צריך לצאת לנסיעה ארוכה, הדבר ייקר כמובן את העלות.

מקווים שהצלחנו לענות על השאלה כמה עולה לכידת נחשים?

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...