הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה הוא חרק קטן, לרוב יהיה בצבע שחור או אדמדם. אלה יכולים לשתות דם פי כמה מגודל הגוף שלהם. הם ניזונים מדם למעשה ולכן עשוי לעקוץ אתכם עד שתשתגעו מכך. לרוב הם יהיו בין כפלי המיטה, מתחת ובין הסדינים, בארונות, בין הבגדים, בתוך המזרון במיטה ועוד. לרוב הם יהיו פעילים בלילה וקשה מאוד לתפוס אותם. הם קטנים מאוד אך יכולים להוות מטרד לא קטן. הם יכולים לחדור אל הבית בכמה דרכים ולהתרבות במהירות ולכן אם אתם נתקלים בפשפשי מיטה כדאי מאוד לדאוג להדברת פשפש המיטה וניקיון כולל באותו החדר ואולי מעבר לכך כדי להבטיח סביבה נקייה.

כיצד מזהים את פשפש המיטה?

  • זיהוי פיזי – פשפש המיטה הוא חרק קטנטן בצבע שחור בדרך כלל. קשה לראות אותו אבל בהחלט אפשרי. אם אתם מזהים כאלה על המיטה, אפילו כמה כאלה, ייתכן ויש עוד מסתתרים ולכן מומלץ לטפל בזה במהירות לפני שהם יתרבו או יגרמו לנזקים נוספים.  
  • כתמי דם – פשפשי המיטה ניזונים מדם ולכן יעקצו אתכם בלילה למצוץ דם. לכן אם אתם מזהים כתמי דם קטנים על המיטה ייתכן ויש פשפשי מיטה באזור.
  • גירודים ועקיצות על הגוף – העקיצות עשויות להיות מרובות, לגרום לגירודים ולהשאיר סימני עקיצות בעיקר באזור הבטן והגב. זיהיתם עקיצות רבות על גופכם? טפלו במהירות בבעיית פשפשי המיטה.

ניקיון הריהוט, שאיבה וריסוס:

כדי להדביר את פשפש המיטה בצורה אפקטיבית צריך טיפול הכולל שאיפה בלחץ מים גבוה + שאיבה של המזרן בחדר השינה, כיבוס הסדינים בחום מינימלי בהתאם להוראות המדביר וריסוס הארונות והחדר. ייתכן ותצטרכו לכבס גם את הבגדים והמצעים בארונות כיוון שביניהם עשויים להסתתר ביצים ופשפשים נוספים. בהחלט מדובר בטיפול לא נעים אולם זו הדרך היחידה להיפתר מהם לחלוטין לפני שהם מתפרסים בקלות לספות בסלון או לחדרי שינה נוספים ובנוסף להזמין הדברה של המדבירים מיכאל ובוריס .

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

מה הם התנאים לקבלן רשום?

על מנת להחזיק ברישיון של קבלן רשום יש כמה וכמה תנאים שעליכם לעמוד בהם. רשימת התנאים היא ארוכה כמו תהליך הגשת הבקשה עד לקבלת הרישיון

קרא עוד »

מי צריך עבודות טיח?

עבודות טיח נדרשות בכל בית בראשית הבנייה שלו והכנתו לקראת המסירה וגם לאחר מכן, כאשר יש תיקוני ליקויים ונזקים שונים שפגעו בתשתית. הטיח הוא השכבות

קרא עוד »