למה חשוב לשים לב כשבוחרים חדרי ילדים?

אחת מן הרכישות העיקריות עבור זג הורים לתינוק טרי היא עבור חדר ילדים. חדר ילדים כולל בדרך כלל שידת החתלה ומיטת תינוק, אליהם ניתן להוסיף כל מיני פריטים אביזרים נוספים. המבחר של חדרי ילדים הוא מאוד רחב עבור כל סוג של תקציב וסגנון אישי של ההורים, וכאן כדאי מאוד לשים לב אל כמה קריטריונים חשובים לפני שמגיעים אל עמדת התשלום ואת הסט הנבחר והמועדף רוכשים.

המידות של החדר

לא כל חדר שינה מגיע באותן המידות, וכאשר רוצים לבחור חדר ילדים, זה כדאי דבר ראשון לבחון את המידות המדויקות של החדר עצמו לפני שמתקדמים אל עבר חנויות שבהן מוכרים חדרי ילדים. מה מודדים? את האורך של כל קיר, כאשר יודעים פחות או יותר היכן רוצים להעמיד כל אחד מן הרהיטים. באופן הזה תהיה התאמה מושלמת בין מה שקונים לבין החלל עצמו שימשיך להיות נוח ומרווח עם הרהיטים.

הבטיחות של הריהוט

רהיטים שמיועדים עבור ילדים חייבים להיות בתקן המתאים. הם צריכים להוות בעלי עמידות גבוהה, וכאלה שמגיעים בצביעה שאינה כוללת רעלים מסוכנים לילדים שהולכים וגדלים להיות יותר ויותר סקרנים. האיכות והבטיחות נמדדת עם תו תקן ישראלי שקיים לרהיטים, עם הדגש על רהיטים שמתאימים בפרט לחדרי ילדים.

הנוחות של השימוש

כל רהיט עבור חדר ילדים יכול להיות פונקציונאלי או כזה שנותן יותר טון מבחינת מראה ועיצוב. בפועל? חדר כזה חייב להיות הכי נוח כשצריכים להחליף חיתול ובגדים לתינוק או פעוט צווחן. זה חשוב שיהיה נוח לתפקד בחדר הזה בתור הורה, ולא פחות נוח לשהות שם בתור הילד עצמו. כאן כדאי להתעכב על רהיט מספיק נוח מבחינת המידות, ועם מפרט שמתאים מבחינת רשימת הצרכים האישית.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

איטום גגות עם יריעות ביטומניות

אחת מאפשרויות האיטום הטובות ביותר לגגות רבים היא האפשרות לאטום בעזרת יריעות ביטומניות. גגות רבים בישראל אטומים בעזרת יריעות אלה אשר מאפשרות איטום מלא גם

קרא עוד »