למה חשוב לשים לב כשבוחרים כיור לאמבטיה?

בבחירה של כיור לאמבטיה צריך להביא בחשבון אלמנטים עיצוביים אך גם היבטים נוספים. נסביר למה בדיוק חשוב לשים לב, בדרך לחדר אמבטיה יפה יותר, פרקטי יותר ונוח יותר, לשים דגש על בחירה נכונה של אביזרים לאמבטיה!

לפני העיצוב הגודל חשוב

אין ספק שאפשר למצוא כיום דגמים נפלאים, שבהם העיצוב המיוחד תופסת את קדמת הבמה. אך אם נודה על האמת, רוב האנשים מרגישים בנוח עם כיורים בעיצובים יחסית סטנדרטיים. על כל פנים, הדבר הכי חשוב, יותר מכל דבר אחר, זה להתאים כיור לאמבטיה, מבחינת הגודל.

ראשית, מדדו את כל חדר האמבטיה. בנוסף, בדקו את מידות החלל הפנוי שבו תמקמו את הכיור וכן אלמנטים אחרים.

שימו לב ממה עשוי הכיור

הדגמים הכי פופולריים בתור כיור לאמבטיה עשויים על פי רוב מחומרים אקריליים. שם נוסף לחומר הזה הוא סיליקוורץ. היתרון של הדגמים הללו טמון בעיצוב ההרמוני ובמחיר הנוח. מתוך שיקולי איכות, מחיר ונוחות השימוש, אין ספק שזו הבחירה ההגיונית עבור מרבית האנשים.

צבע ומרקם

פעם כל כיורי האמבטיה היו בעלי מרקם חלק מאוד אך כיום יש אפשרויות אחרות. יחד עם זאת, מרבית האנשים נוטים לבחור בסופו של דבר את הכיורים החלקים, בעיצוב ובצבע הקלאסיים הבהירים. תמיד שימו לב לסגנונות בצבעים השונים, למרקם, לגובה הכיור וקווי המתאר שלו. הוא צריך להתאים להרמוניה בחדר הרחצה שלכם.

שקוע או מונח

בדקו מראש לגבי העיצוב שנראה לכם יפה, האם הוא מתאים בתור כיור מונח או שהוא מתאים בתור כיור שקוע. לכל סגנון יש כמה יתרונות וכמה חסרונות ולרוב, הבחירה פשוט הולכת לכיוון האסתטי שנראה לכם ביותר. מומלץ להסתכל בדוגמאות באתר, להתרשם מהצורות, מהצבעים והמאפיינים הנוספים. שימו לב גם למידות וכך תבחרו את הפתרון הטוב ביותר. ראו כאן לדוגמה מערכות למקלחת!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...