מדוע דווקא בחורף יש יותר עכברים?

עכברים זו חיה ממשפחת המכרסמים. חיה זו ידועה כמזיקה ולא רצויה בכלל באף מבנה או חלל. אך לא פעם אנחנו מגלים כי עכבר פלש לתוך הבית, העסק או המוסד. במצב כזה אין לנו הרבה ברירות אלא לנסות ללכוד את העכברים. פעולה לא פשוטה בהתייחס ליכולות של העכברים להימלט ולנוס על נפשן במהירות מפתיעה.

מה קורה בחורף לעכברים?

מזג האוויר הקר ששורר בחוץ מביא לכך שגם העכברים יחפשו לעצמם מפלט. והם בהחלט מצליחים בכך. יעידו על כך האנשים הרבים שפוגשים עכברים בתוך הבית או המבנה דווקא בעונת החורף. זה הקור והצורך למצוא מקום נעים וגם מזון. העלייה הגדולה במפגש עם עכברים בחורף מביא לכך שהרבה לקוחות פונים בחודשים אלו אל חברות ההדברה כמו אילנית הדברות על מנת לקבל שירותי הדברה ולכידה של עכברים.

חברת הדברה שיודעת לעשות את המלאכה

כולנו יודעים שכדי להתמודד מול גורם בלתי רצוי צריך להכיר אותו היטב. בבחינת "דע את האויב". כלומר צריך להכיר את המזיק, את אורח החיים שלו ואת התנאים שהוא מחפש לחיות בהם. מתוך הידע הזה ניתן לבנות את הטיפול המתאים ואת ההדברה היעילה שתניס את העכברים מתוך הבית. חשוב להבין כי ניתן להשתמש באמצעים שונים על מנת להדביר את העכברים. אפשר להדביר, אפשר ללכוד ואפשר גם להשתמש בכלים שונים המיועדים עבור המטרה הזו. חשוב לבחור חברת הדברה איכותית ומנוסה שיש לה הבנה רבה בתחום. היא תוכל להדביר את העכברים, ולמנוע מהם לחזור שוב אליכם. וגם אם עכשיו חורף וקר עכשיו אין זה אומר שמגיע לכם לחיות עם עכברים אצלכם בבית או בעסק. הזמינו חברת הדברות כדי לפתור את הבעיה המטרידה הזו.

קראו אודות הדברת פשפש המיטה https://hadbarot.net/ps

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

הרחקת יונים

יונים הם אורחים לא רצויים, אשר מגיעים בדרך כלל לסביבה הקרובה למסתורי הכביסה בדירות והם גורמים לכלוך ועלולים גם לגרום למחלות. מתיחת רשתות להרחקת יונים 

קרא עוד »

ניקיון בניינים

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של חברות המתמחות בתחום של ניקיון בניינים. חברות אלו מספקות שירותי ניקיון לבנייני מגורים ולבנייני משרדים, אך

קרא עוד »