למי פונים לביצוע איטום מעברי אש?

מיגון מפני אש הוא ערך רב חשיבות עבור מבנים מסוגים שונים, חשיבות יתרה נודעת לפעולה למבנים מוסדיים או תעשייתיים, במיוחד אלו שיש בהם פעילות עם חומרי בעירה, כימיקלים וכדומה. לצד כל ההתקנות ומערכות הכיבוי צריך לשים דגש על איטום מעברי אש! האיטום הזה ממלא תפקיד חשוב במניעת התלקחות שתתפשט ללא שליטה.

האיטום יביא לכך שהמעברים לא יאפשרו מעבר של אש. כך שגם אם חלילה תפרוץ דליקה באחת הקומות או באחד האגפים, היא לא תתפרץ לה בחופשיות לחלקים הנוספים של המבנה.

חברות מיגון מומחיות באיטום ומיגון אש

כדי לבצע איטום אש על פי התקנים המחמירים חשוב לפנות אל חברה מקצועית שמספקת שירותים של איטום מעברי אש. חברה זו עושה שימוש בחומרים מעכבי בעירה. כאשר האיטום עצמו לוקח בחשבון את התנהגות האש ואת המבנה וכל הנתונים שקיימים בו. כך שהמעברים אכן ימלאו את התפקיד שלהם בעת חירום חלילה.

ולהבות האש לא תוכלנה לפרוץ הלאה בקלות את המעבר. בצורה זו ניתן למנוע שריפות אדירות שמשתוללות ללא שליטה. כך ניתן למנוע מצבים של נזקי אש חמורים במבנים גדולים.

> מתי מעכבי בעירה נדרשים?

אחריות ומקצועיות – הפרמטרים המרכזיים

אם אתם צריכים לבחור חברה לצורך איטום מעברי אש זכרו – חובה לברר על רמת מקצועיות גבוהה מאוד. המקצועיות מתייחסת ליכולות של הצוות וגם להבנה שלהם בחומרים המתאימים עבור איטום מעברי אש. כמו כן יש לוודא כי החברה הנבחרת לוקחת אחריות מלאה על העבודה, וכי היא חותרת לספק עבודה איכותית ועמידה ברמה מקסימלית. כולנו מקווים שהיא לא תצטרך להוכיח את עצמה בגין שריפה. אך אי אפשר להתפשר על איטום מעברי אש ברמה פחות מהטובה ביותר. למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר ש.מ מיגון!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

למי מתאים מטבח 2 מטר?

אם אתם בתהליך של שיפוץ הבית או אם יש לכם משרד ואתם רוצים לשדרג אותו, או אפילו דירת סטודנטים קטנה עם שטח חלל מטבח קטן

קרא עוד »

רישום קבלן שיפוצים

אין שום ספק כי אחת לתקופה יש צורך לבצע שיפוץ כללי בדירה. בדרך כלל, מדובר על שיפוץ הכולל החלפה של הכלים הסניטריים בחדר האמבטיה והשירותים,

קרא עוד »

חומרי ניקוי לבית

חומרי ניקוי לבית הם מוצרים בסיסיים שנעשה בהם שימוש כמעט יום יומי. בכל בית משתמשים באקונומיקה, ספריי לניקוי חלונות, חומרים לניקוי האסלות ועוד. רכישה של

קרא עוד »