מהו הסכם ממון על דירה?

הסכם ממון על דירה

המאמר באדיבות עו"ד אורי גנור

אם אתם הולכים להתחתן ויש דירה בבעלותכם עוד טרם הנישואין, אז הרי שבעת ניסוח הסכם הממון, תצטרכו לכסות את הדירה ולוודא שהיא תישאר בבעלותכם גם במקרה של גירושים. כדי לנסח הסכם ממון על דירה, יהיה עליכם לפנות אל עורך דין שיוכל לעשות זאת בצורה מקצועית.

במידה ורק תפנו אל עורך דין שיוכל לעזור לכם בניסוח ההסכם, התוצאה תהיה כזו שתוכלו להיות בטוחים לחלוטין שהוא יהיה מנוסח לשביעות רצונכם. זה יהיה חשוב שתבחרו בעורך דין שתוכלו לסמוך עליו שידע לעשות עבודה מצוינת ולנסח הסכם שיוכל להיות לטובתכם בסופו של דבר.

ניסוח הסכם בליווי עורך דין

ניסוח של הסכם ממון על דירה בליווי עורך דין זה משהו שיאפשר לכם לדעת בוודאות שהכול יצא לפועל בצורה חלקה ותוכלו להיות מרוצים לחלוטין. כך שאתם פשוט לא צריכים להתלבט יותר מידי, אלא רק לשים לב שאתם פועלים בהקדם על מנת לבחור בעורך דין שידע לעזור לכם עם העניין הזה.

הדרך שבה אתם בוחרים לנסח את ההסכם שלכם יכולה להשפיע רבות על התוצאה הסופית, כך שאם אתם רוצים לדעת שאתם לא מכניסים את עצמכם לצרות בשום מצב, זה כמובן יהיה חיוני להתייעץ על הדרך עם עורך דין, שכן הוא יוכל להסביר לכם בדיוק מה אתם צריכים לעשות בהתחשב במצב שלכם בסופו של דבר.

יש שאלות לגבי ההסכם? פשוט תתייעצו

לא יהיה כדאי לכם להכניס את עצמכם למצב סבוך שבו אתם חותמים על הסכם ממון על דירה שלא משחק לטובתכם במאת האחוזים. כך שאם אתם לא רוצים להתמודד עם הפתעות לא רצויות, תתחילו בכך שתשאלו את עורך הדין שלכם כל שאלה או משהו שלא ברור לכם בנושא.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

עובש בתקרה

צבע למקלחת נגד עובש

חדר המקלחת ממלא תפקיד חשוב במיוחד בחיי היומיום של כולנו. הוא משמש לרחצה והתרעננות עבור הדיירים והמראות שבו חיוניות עבור בדיקת ההופעה החיצונית. בחדר האמבטיה

קרא עוד »