מכונות שטיפה

האם כל מכונות השטיפה פועלות באותה צורה ועם אותה היעילות? כמובן שלא. ישנן מכונות שטיפה המיועדות בעיקר לשימוש ביתי ולעומת זאת, יש דגמים שמתאימים לשוק התעשייתי, לניקוי של קניונים, שטחים מסחריים, מדרכות. מכונות שטיפה מומלצות ומעולות יכולות לשמש אנשי מקצוע או חברות ניקיון, שמספקים שירותי ניקוי לרשויות מקומיות או ללקוחות פרטיים. ישנן מכונות שמיועדות לשטיפה של מכונות תעשייתיות, ציוד של קונדיטוריות ומפעלים, ניקוי של שטיחים וריפודים, שטיפת קירות וכיוצא באלה. 

המשמעות של לחץ המים 

אלמנט חשוב שמבדיל בין מכונות שטיפה שונות הוא לחץ המים. הספיקה של המים והמהירות שבה המים זורמים מתוך המכשיר, הצינור, האקדח או הדיזות, משפיעים על אפקט הניקיון והשטיפה. ככל שלחץ המים חזק יותר, כך קצב הניקוי מהיר יותר וניתן להתמודד גם עם לכלוך עיקש או כזה שהתייבש. אך לא תמיד לחץ המים הוא הגורם היחידי שיש לו חשיבות ולחץ גבוה מדי עלול לפגוע במשטחים עדינים. בהתמודדות עם סוגי לכלול קשים ניתן לא רק להגביר את לחץ המים (שנמדד ביחידות בר). במידת הצורך, ניתן להשתמש במכונות שמזרימות שטיפה במים חמים, מים רותחים או אפילו קיטור. 

טיפים לבחירה נכונה במכונות שטיפה 

חברת אלרז תוכל לסייע לכם בבחירה הפתרון הטוב ביותרת עבורכם. כמו כן: 

  1. בחרו מכונה שמותאמת לצרכים שלכם מבחינת גודל וסוג השטח שאותו תצטרכו לנקות. 
  2. העדיפו מכונה שניתן לשלוט בה בצורה בררנית על לחץ המים. כלומר שקיים בורר ללחץ גבוה וללחץ נמוך. 
  3. בדקו את המשקל המכונה. שימו לב שיש מכונות שנישאות ביד ויש כאלה שמצוידות בגלגלים או אפילו נטענות על כלי רכב, טנדר או גורר. 
  4. בחרו מכונה מספק שגם מספק שירותי אחזקה ותיקון לפי הצורך. 
  5. מכונות יעילות צפויות לשמש אתכם בצורה טובה ומקצועית, לאורך זמן. 

> בדקו גם מכונות לניקוי שטיחים

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

על החשיבות של תכנון מקוואות

כל מבנה חייב להיות מתוכנן באופן קפדני ומדויק בהתאם לשימוש העתידי בו ובהתחשב בצרכים של בעלי המקום. לא משנה אם מדובר בבית שנועד למגורים או

קרא עוד »

כמה עולה חיפוי רצפה דמוי בטון?

תחום הריצוף עובר התפתחויות דינאמיות מופלאות. פעם, היו איתנו רק אריחי טארצו הוותיקים, עם השילוב של בטון וחצץ בפנים. לאחר מכן, הגיעו חידושים בתחום אריחי

קרא עוד »