ההליכון הפסיק לעבוד? זה מה שצריך לעשות

תיקון הליכון
תיקון הליכון

כולנו מכירים את התופעה הזו (לפחות מי מאיתנו שמתאמן), שגורמת למכשיר הכושר שלנו להפסיק לעבוד. מה עושים במצב כזה ואל מי בדיוק פונים? ואיך נדע אם הגיע הזמן לקנות הליכון חדש, או שמה להמשיך עם הקיים?!

מה עושים שההליכון הפסיק לעבוד? |

מתקני האימונים בחדר הכושר אינם מיועדים להיות של לנצח, וכשחלקת אינם עובדים, כמו ההליכון לדוגמה, צריך להזמין טכנאי הליכונים כדי שיתקן ויתחזק אותם באופן שותף. מכיוון שרובנו חושבים לפעמים לעשות זאת לבד, בתיקון הליכונים, כדאי דווקא שטכנאי יעשה את זה.

קראו גם: תיקון הליכוני יורק

הליכונים נוחים לשימוש ביתי|

בכל מה שקשור לציוד התעמלות, הליכונים הם אחד הכלים הקלים ביותר לשימוש ביתי. אם אתם מסוג האנשים שמודאגים ממשטח לא אחיד בהליכון, משטח ההליכון הוא שטוח וצפוי. זו גם אחת הסיבות שרוב המתאמנים בחורים בו דווקא.

המשמעות בבחירה בו היא, שאינך צריך לדאוג מלשלוט ולפגוע בעצמך בשטח לא אחיד כמו שיש בחוץ באזור הריצה הקבוע שלך. חלק מהסיבה שספורטאים כל כך אוהבים הליכונים, היא לא רק שהם קלים לשימוש, אלא דבר חשוב יותר – שלא תצטרכו לדאוג לגבי אלה:

  • עונת חורף גשומה שאינה מאפשרת ריצה בחוץ
  • קרובים לכל דבר שאתם רוצים בבית שלכם
  • הבלאי יהיה בזמן מאוחר יותר
  • לא תצטרכו לרוץ בשמש הקופחת בקיץ
  • ריצה שלא בסביבה מלחיצה כמו בחדר כושר
  • להיות קרובים למקלחת ללא צורך ביציאה מחוץ לחדר כושר

מדוע הליכון טוב לכושר? |

הליכה מהירה או ריצה קלה, היא דרך הטובה להשיג את היעד היומי שלכם – בין 20 – 30 דקות של פעילות אירובית מתונה. רק שלפעמים להגיע לחדר כושר או אפילו לדלת הכניסה של הבית שלכם, גם זה יכול להיות אתגר לכמה לאיתנו. בואו לחקור, כיצד הליכון יכול לעזור לכם לשמור על עקביות עם שגרת האימונים שלכם. ולראות כמה הוא עוזר כדי להוריד משקל רב מהגוף שלכם. הליכון הוא אחד הכלים שכל אחר רוצה יהיה בביתו וכן, אל תתעכבו עם רכישה של אחד כזה והתחילו לעשות דיאטה בהליכון.

המידע באדיבות יוני טכנאי הליכונים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

איך להתמודד עם הצפות?

תשתיות המים במבנה שלכם, הן התשתיות הבסיסיות שמאפשרות לכם לחיות ברמת החיים הבסיסית שמגיעה לכל אדם. אבל, מה קורה באירועים בהם יש תקלה משביתה שיכולה

קרא עוד »
קונסטרוקטור

קונסטרוקטור

כשאדם בונה בית, הוא יכול לעשות זאת באופן עצמאי, ולחסוך בעלויות רבות. לא בטוח שמצב זה הוא האידיאלי עבור המבנה שאותו אתם רוצים להקים. לכן,

קרא עוד »