איך להתמודד עם טרמיטים בבית?

על הדברת טרמיטים כבר שמעתם? אנו יותר מורגלים לשמוע על הדברת תיקנים, נמלים ומכרסמים למיניהם, אולם חברות ההדברה המובילות, עוסקות גם בהדברת טרמיטים. אין להתעלם מהעובדה, טרמיטים עלולים לגרום לנזק רב.

מדוע הדברת טרמיטים בישראל איננה נפוצה?

הדברת טרמיטים איננה כה נפוצה בארץ, ולכן הנזקים שהם גורמים גם הם אינם כה נפוצים.

למרות העובדה הנ"ל, כן ניתן להיתקל לעיתים במושבות שלהם, הם מתבייתים בתוך קירות, חודרים לתוך רהיטים, וגורמים להרס.

הטרמיטים לעיתים גורמים לנזקים בלתי הפיכים, עד שבמקרים מסוימים הם גם פוגעים בתשתיות. לכן אין להתעלם מהעובדה שהם עלולים גם לגרום לסכנות שאי אפשר להתעלם מהן.

איך להתמודד עם התופעה?

ברור לכם שאינכם יכולים לעשות זאת לבד ולכן יש ליצור קשר עם חברת הדברה וותיקה, בעלת ניסיון בתחום הדברת טרמיטים ומזיקים אחרים.

צוות העובדים ידע בדיוק לאתר אותם, הם אוהבים מאוד עץ, לכן הם גם פוגעים בריהוט הבית, אם יש לכם גינה פרטית דעו שהם פוגעים בעצים, ואפילו חודרים לטפטים.

לא ניתן להדביר טרמיטים לבד

בכדי להדביר טרמיטים יש לפנות אל חברה להדברת טרמיטים בעלת ניסיון רב שנים בתחום הדברת טרמיטים, זוהי עבודה המיועדת אך ורק למקצוענים המכירים את המפגע היטב, וכיצד מתמודדים אתו.

איך מדבירים טרמיטים?

חברת ההדברה תשלח איש מקצוע, הוא יעשה שימוש בתרסיסים נגד טרמיטים, מדובר בחומרים שאינם טבעיים ומסוכנים לבריאות, אך זהו הכלי האפקטיבי ביותר.

אמצעי הגנה

מכיוון שהתרסיסים הינם רעילים, בזמן ההדברה בני הבית יצטרכו לצאת החוצה, כולל חיות המחמד, וגם למדביר עצמו יש אמצעי הגנה.

ניתן גם למגר את התופעה באמצעות אבקות אותן יש לפזר באזורים בהם נוכחים טרמיטים, הן לא מסוכנות אולם ההדברה תהיה פחות אפקטיבית.

>אנשים חיפשו גם מהו מחיר הדברת טרמיטים