מתי צריך לבצע הדברת טרמיטים

מדובר בשאלה הטובה ביותר: מתי צריך לבצע ולעשות הדברת טרמיטים. ישנה תשובה אחת והגיונית – הדברת טרמיטים נעשית רק כאשר אנחנו מזהים שהבית רדוף בטרמיטים, שהחפצים ניזוקים, ושהשקט שלנו הולך ומדרדר. במילים אחרות: הדברת טרמיטים נעשית כאשר כלל הסימנים מופיעים. אז מתי צריך לפנות אל חברה להדברת טרמיטים ולבצע הדברת טרמיטים? במאמר זה תגלו.

1) כשקיימים נזקים על הריהוט הפנימי והחיצוני

הטרמיטים לא פוגעים בבני האדם, לא ניזונים מהם, ולא עושים שום נזק מבחינה בריאותית לבני האדם. לעומת זאת, לחפצים שלנו וציוד העץ בבית כן יבוצע נזק. החל מנזקי עץ, ריקבון, חורים משונים, ונזקים נוספים על הריהוט. כאשר אתם שמים לב, שהעץ נאכל או ניזוק מסיבה של שהיא, ייתכן שהטרמיט מעורב בדבר. במקרים כאלה, אל תהססו, התקשרו למדביר לשם ביצוע הדברת טרמיטים במיידי.

2) כשיש סימנים שחורים על הקירות או המשקופים

בדומה לפשפשי המיטה, גם הטרמיט משאיר אחריו סימנים לזיהוי, אחד הסימנים הם כתמים שחורים בולטים. לרוב, כתמים אלה יהיו נפוצים על הקירות, על הרהיטים השונים בבית, וכמובן על המשקופים של הדלתות. במקרים כאלה, כאשר הסימנים די בולטים, הדברת מקקים וטרמיטים היא תהיה התרופה הטובה ביותר עבורכם. התייעצו עם מדביר, וודאו שמדובר בטרמיט, ובקשו הצעת מחיר הוגנת.

3) כשיש ערמות ושקיקי חול קטנים ברחבי הבית

אם אתם מבחנים בערמות ושקיקי חול קטנים ברחבי הבית, ייתכן שהפולש המטריד פלש לתחומינו. לרוב, מדובר בערמות חול קטנות מאוד, והם נפוצות ליד הפאנלים בבית, מתחת למשקופים, ובמקומות נוספים. אם זה קורה, וודאו שמדובר בטרמיט, צלמו את הסימנים הנוספים, ושלחו אותם לווטסאפ של המדביר. ללא ספק, ערמות ושקיקי חול הם הסימנים הייחודים להימצאות טרמיטים בביתכם.

אלה הם שלושת הסימנים שמעידים על הימצאות הטרמיט בביתכם, אם אתם חשים ביותר מסימן אחד, במרבית מהמקרים, מדובר בטרמיטים פעילים שנמצאים באזורי השונים בבית. בעקבות זאת, רצוי לבצע הדברת טרמיטים במיידי, להתייעץ עם מדביר מקצועי, ולבקש הגעה מוקדמת. מקווים שעזרנו, מכאן ההחלטה בידיים שלכם, בהצלחה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

חומרי ניקוי לבית

חומרי ניקוי לבית הם מוצרים בסיסיים שנעשה בהם שימוש כמעט יום יומי. בכל בית משתמשים באקונומיקה, ספריי לניקוי חלונות, חומרים לניקוי האסלות ועוד. רכישה של

קרא עוד »