ניקוי לבריכה – איך תנקה את הבריכה בצורה הטובה ביותר?

בריכה ביתית היא כבר לא משהו נדיר בנוף, גם בארץ יש לא מעט אנשים שבוחרים לשפר את איכות המגורים שלהם, ולשלב בחצר בריכה פרטית. אך כאן חוב להדגיש כי קיים אתגר בנושא אחקה וניקוי הבריכה. כי בריכה חייבת להיות מתוחזקת היטב כדי למנוע הזנחה ולשמור עליה תקינה ומתאימה לשימוש. אחד האתגרים הוא ניקוי לבריכה. איך באמת מנקים את הבריכה בצורה הטובה ביותר?

ניקוי הבריכה, כך עושים את זה טוב

לפני הכול חשוב לציין כי ניקוי הבריכה חייב להתבצע באופן קבוע וללא דילוג. זאת גם בימים בהם לא השתמשתם בבריכה. כי מים עומדים הם מים שצוברים פסולת. אבק נערם בכל מקרה וגם עלים נושרים עלולים להגיע לבריכה. מסיבה זו חשוב לקבוע זמן קבוע בו מנקים את הבריכה.

בנוסף עליכם להצטייד בציוד מתאים, זאת לפי גודל הבריכה שלכם וכל המרכיבים שלה. אחד המוצרים הנחוצים הוא שואב לניקוי הבריכה / משאבות פילטר. יש כיום מוצרים מעולים שמסוגלים לבצע את העבודה בתוך המים, לשאוב ולקרצף היטב את הקרקעית וגם את הדפנות. כמובן שיש לבחור שואב איכותי ברמת עוצמה מתאימה כדי שהוא אכן יוכל להשתלט על כל הבריכה שלכם ולנקות אותה כראוי. בנוסף ניתן למצוא מברשות מיוחדות ואביזרים נוספים שמאפשרים לנקות את הבריכה ולהסיר ממנה כל לכלוך. לגבי עלים שנושרים לתוך הבריכה – יש להצטייד ברשת ייעודית שמאפשרת לשלות את העלים ואת הפסולת מתוך הבריכה, וכך לשמור על הבריכה נקייה. 

הצטיידו בציוד המתאים, הקפידו על ניקוי קבוע, ושמרו על הבריכה שלכם נעימה ומתוחזקת. רק כך תוכלו ליהנות ממנה, לבלות בה ולרענן את הקיץ שלכם בבריכה מזמינה ונעימה שטוב ונעים לבלות בה!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

5 טיפים לצביעת הדירה לבד

הולכים להתחיל בצביעה של הדירה שלכם בקרוב לבדכם? המאמר הזה יעשה לכם סדר, שכן אנו מתכוונים לחלוק 5 טיפים מעולים שיירו לכם להבין בדיוק איך

קרא עוד »

פינוי דירה בחינם

מעבר דירה זו חוויה שכמעט כלנו אוהבים. מעבר דירה הוא מיני אירוע משמעותי בחיים שתמיד נחמד לעבור. לשם החגיגה, תצטרכו הובלה שתעביר לכם את הדירה

קרא עוד »