מה זה בית חכם ואיך זה עובד?

בית חכם זה בית שבו המכשירים החשמליים בבית שפועלים על חשמל, כמו דוד המים, מערכת המיזוג, תריסים חשמליים, אורות, מערכת אזעקה ומערך מצלמות מקושרים יחדיו תחת מערכת שליטה מרחוק שמאפשר לשלוט על כל המכשירים הללו בלחיצת כפתור.

השליטה על כל מכשירי החשמל בבית חכם יכולה להתבצע דרך אפליקציית חשמל חכם במכשיר הסלולרי או דרך מערכת בקרה שנמצאת בבית. היכולת לשלוט בכל מכשירי החשמל ממקום אחד לא מסתיימת בכך. ניתן גם להגדיר תכניות פעולה מראש ולקבוע מתי כל מכשירי החשמל יפעלו ובכך להביא לחיסכון בהוצאות החשמל השוטפת.

חוסכים בהוצאות החשמל עם בית חכם

היכולת שלכם לשלוט על מכשירי החשמל מרחוק ולהכין תכניות קבועות מראש בכל הנוגע לשעות שבהן המכשירים יפעלו יוכלו לעזור לכם לחסוך רבות בהוצאות החשמל השוטפות של הבית. אתם רק צריכים לתת לחברה מקצועית לתכנן עבורכם את המערכת כולה ולהתאים אותה לצרכים הספציפיים שמאפיינים את ביתכם.

בעת התקנה של מערכת כזו בביתכם, עליכם לעשות זאת בשום שכל ולתכנן ביחד עם אנשי המקצוע מהם כל המכשירים שתקבלו עליהם את השליטה ואיך תוכלו לייעל את השימוש שלכם בכל המישורים ולבסוף להביא לא רק לנוחות מוגברות כאשר אתם רוצים להדליק מכשיר בבית, אלא רק לחיסכון כספי משמעותי ביותר.

שולטים בכל המכשירים דרך האפליקציה

דעו לכם כי היכולת שלכם לשלוט בכל מכשירי החשמל החשובים דרך האפליקציה תוכל להקל עליכם באופן משמעותי ולאפשר לכם לשמור על שגרת חיים תקינה בצורה הרבה יותר נוחה ומבלי שתצטרכו להיות תלויים בכך שתהיו בבית כדי להדליק או לכבות מכשיר חשמלי כזה או אחר. מה גם שלא תצטרכו לחשוש יותר שאולי שכחתם את המזגן פתוח כשעזבתם את הבית, שכן תמיד תוכלו לכבות אותו, גם מרחוק.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

מה הוא גז ראדון

רבים לא מכירים את השם גז ראדון אך חשוב להבהיר ולומר כי גז ראדון עלול להיות מסוכן ואף קטלני לבריאות האדם. גז ראדון זה מצוי

קרא עוד »