כך תתאימו את חומר האיטום לגג שלכם

איטום גגות הם אמצעים מעשיים לבידוד מחום, הגנה על הגג מפני תנאי מזג אוויר קשים והארכת חיי הגג שלכם. עם זאת, אף איטום גג אחד אינו מתאים לכל הגגות. שכור קבלן גגות מקצועי כמו א.משי איטום שיבצע את איטום הגג ויעזור לך להשיג את התוצאה הרצויה.

הנה רק שני סוגים של גגות וחומרי איטום גג פופולריים מתוך מבחר שתוכלו לבחור לאיטום הגג שלכם.

איטום גג בעל שיפוע חד יחסית

איטום גג אקרילי מיוצר מקרום אלסטומרי המציע סוג של הגנה חלקה לגג. הם פופולריים במיוחד מכיוון שהם זולים, עמידים וקלילים ומספקים יתרונות אלה לקירוי:

  • הם עמידים בפני לכלוך ומזג האוויר
  • הם מונעים דליפות ואוטמים את התפר
  • הם שומרים על מצבו המקורי של הגג למשך זמן רב
  • הם מגנים על הגג מפני נזקי השמש
  • הם שומרים על קירור הנכס בקיץ

איטום גג בעל זוית קלה עד שטוחה

חומר איטום גג ביטומני מבוסס אספלט ובן דוד קרוב של BUR המיועד לבניינים עם מבני גג עם שיפוע נמוך או "שטוח". מקורן של ממברנות איטום ביטומניות מהונדסות באירופה באמצע שנות השישים ומשמשות בהצלחה בארצות הברית ובקנדה משנת 1975 בערך, וכן בארץ. מערכות קירוי ביטומן שונות מיועדות לעמוד בפני חשיפה קשה לאלמנטים סביבתיים קיצוניים. עם חמש שכבות הגנה, זו אחת ממערכות הגגות השטוחות המהימנות ביותר המשמשות כיום בתעשייה.

בחירת איטום גג נכון

חיוני לדעת את המרכיבים של מוצר איטום הגג שבחרתם מכיוון שהוא יכול להשפיע לרעה על הגג שלכם. בדקו מה חומר הגג הקיים שלך ואת היעדים המדויקים שלך שעשויים לכלול שיקום או תיקון גגות, שמירת אנרגיה או השתקפות קרני UV. זה יעזור לכם לבחור את האיטום המתאים ביותר לגג שלכם.

> קראו על חומרי איטום פוליאוריאה בלינק

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

כיצד לנקות באנגים?

איזה מבאס זה לנקות באנג? הדבר האחרון שבא לכם להתעסק הוא עם הניקוי שלו. אז אם גם אתם חובבי עישון אבל פחות מחבבים את כל

קרא עוד »

כיסוי לשמירה על סלון נקי

מה יכול להיות יותר מזמין ויותר נעים, מאשר סלון נקי ומסודר? כל אחד היה רוצה שהבית שלו יהיה מעוצב ברמה גבוהה, על מנת שכל מי

קרא עוד »