איך עובד מסנן אבנית?

שיטת הפעולה של מסנן אבנית מתבצעת על ידי הזרמה של אלקטרונים חשמליים למים, אשר תפקידם למנוע את המשיכה בין הסידן למגנזיום, שמובילים להיווצרות אבנית במכשירי החשמל (קראו בהרחבה איך עובד מסנן אבנית). יש להבדיל בין מסננים כימיים, שעושים שימוש בסיליפוס ופוספטים, לעומת מסננים אקולוגים, שלא עושים שימוש בכימיקלים כאלה ונחשבים לטובים יותר.

השימוש במסנני אבנית נחשב לנפוץ למדי בישראל, וזאת בשל העובדה שמדובר במדינה שבה המים נחשבים לקשים. הימצאות בכמויות גדולות של סידן ומגנזיום הם אלו שמובילים להופעת האבנית במכשירים החשמליים, ועל כן זה חשוב לעשות שימוש במסנן אבנית איכותי שיכול לטפל בתופעה הזו בסופו של דבר.

ריכוך יעיל של המים בדירה

רוצים להימנע מהופעה של אבנית במכשירי החשמל בדירה? זה משהו שאתם יכולים לעשות בקלות רבה אם רק תתקינו מסנן אבנית איכותי. זה הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות כדי למנוע את הופעת האבנית ולא להיות תלויים בתחזוקה שוטפת וניקיון של כל גופי החימום של מכשירי החשמל בביתם.

תחשבו על כך, אם תבחרו שלא להתקין מסנן אבנית, אתם עלולים למצוא את עצמכם מבזבזים הרבה זמן על ניקיון והסרה של אבנית מגופי חימום של מכשירי החשמל בביתכם, וזה הרי בוודאי משהו שלא הייתם מעדיפים לעשות יותר מידי בזמנכם הפנוי. כך שזה הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות מהצד שלכם במובן הזה.

שימוש במסנן אקולוגי בלבד

אם אתם רוצים לבחור בפתרון הנכון לבריאות שלכם ולסביבה, אז מסנן אבנית אקולוגי זה הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות מבחינתכם. כל שתצטרכו לעשות זה לפנות אל חברה שתוכל להתקין את המסנן בשבילכם ולדאוג לכך שהדברים יוכלו להתבצע על הצד הטוב ביותר. זה פשוט יהיה הדבר הנכון עבורכם.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

דירות למכירה בחיפה

חיפה היא אחת הערים היפות בישראל ורוב תושביה מעוניינים להמשיך לגור בה גם כשהם מתחתנים או מרחיבים את המשפחה והם מחפשים דירה בסמיכות למקום המגורים

קרא עוד »

רשתות נגד יתושים

אין ספק כי באקלים הישראלי, כל אחד חייב להצטייד במזגן, או לכל הפחות- רשתות נגד יתושים. עונת הקיץ נחשבת לעונה האהובה ביותר על היתושים, אשר

קרא עוד »