עכשיו שהחורף נגמר, זה הזמן לתקן את הנזילות מהגג

הקיץ עבר עלינו בשלום, כמובן חוץ מנושא הקורונה, שקצת העיב עליה, אך זה בדיוק הזמן להעירך לזמן החורף הבא עלינו לטובה. אחד מהדרכים להתמודד עם החורף הוא סתימת כל הנזילות שיש לנו בגגות. 

עכשיו שהחורף נגמר, זה הזמן לתקן את הנזילות מהגג

אין כמו החורף, שגורם לנו לתקן את כל הנזילות והבעיות שנותרו מהשיפוץ האחרון. כדי להגיע מוכנים ביותר לחורף, חשוב לעשות כמה דברים. 

ראשית, תיקון הגג מנזילות (ראו תיקון גגות באתר איטום ישיר) וכל מה שנלווה אליהן. נזילות בגג הן למעשה, סוג של שקף מסוים על מצב הגג שלנו. גג תקין, ישמש אתכם לאורך כל תקופת החורף וימזער את הנזקין שמביא עימו החורף.

מה לעשות כשיש נזילה מהגג?

כאשר ישנה נזילה מגג הבית, חשוב מאוד להביא את חומרי האטימות הטובים ביותר, כדי להילחם בצורה טובה בכל נזקי החורף. גג שאינו אטום בחורף, ייחשב בצורה כזו או אחרת לגג רעועה, מה שיכול להביא לכם המון כאב ראש וסכנות עובש וכדומה.

מה לעשות עם גג דולף?

כאשר מי הגשמים יורדים על גגות הבית, זה בדיוק הזמן שיש להיערך בהקדם לצורך אטימתו. רבים שואלים אותי כיצד יש לאטום את גגות הבית כאשר הנזילות מצטברות ונהיות בלתי נסבלות. אני תמיד עונה שחומר איטום גגות טוב, יכול לעשות את העבודה לשנים רבות.

כמה עולה חומר איטום

חומר איטום יכול להיות המון דברים אך אם אתם מתעקשים על האיכותיים ביותר, זה יעשה עבורכם את העבודה ולא תצטרכו כל כמה שנים לחזור ולתקנו. גם ככה חומרי איטום למיניהם לא הכי זולים, ומכיוון שכך, יש להיערך לכך יחד עם איש מקצוע.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

מקורות שונים לעובש

קניתם בית ישן ועכשיו אתם רואים את העובש שיש ברחבי הבית? הגיע הזמן כנראה לשפץ את הבית, אבל לפני כן ננסה להבין מה המקורות השונים

קרא עוד »

הדברה ירוקה – מהי בדיוק?

מי שרוצה לצמצם נזקים לסביבה או לבני אדם: מחפש אחר דרך למגר מזיקים בצורה טבעית. אחת הדרכים לבצע הדברה ללא רעלים נקראת 'הדברה ירוקה' והיא

קרא עוד »