5 טיפים להחלפת מנעול

החלפת מנעול

המפתח חורק ולא מצליח לפתוח את הדלת? המנעול נתקע שוב ושוב? אולי הגיע הזמן לחדש ולהחליף את המנעול. האם אפשר לעשות את זה לבד?

עשה זאת בעצמך

אנשים אוהבים לאתגר את עצמם, מרגישים מסוגלים או אם זה בגלל הרצון לחסוך בכסף על פעולות פשוטות יחסית, אנחנו חיים בתקופה ש"עשה זאת בעצמך" הופך לנפוץ ותופס תאוצה רבה. רשת האינטרנט מלאה בסרטונים לפעולות שאפשר לעשות לבד ולחסוך בכסף. החל בפעולות פשוטות כמו לנקות פילטרים של המזגן ועד לפעולות מורכבות של החלפת מנוע במקרר. גם פעולה כמו החלפת מנעול אפשר להיעזר בסרטונים ולבצע לבד.

מה חשוב לדעת

לפני הכול חשוב שתדעו שאם מדובר בדירה חדשה או דלת שהחלפתם לא מזמן יש לקבלן או ליצרן אחריות על תפקודה של הדלת והמנעול ולפני שאתם ממהרים לבצע החלפת מנעולים , כדאי לבדוק אולי האחריות עדיין תקפה.

מגוון המנעולים הקיימים בשוק הוא עצום ובהתאם גם קשת המחירים. מחירו של מנעול פשוט יכול להתחיל ממאות בודדות ולהגיע עד אלפי שקלים כשמדובר במנעול חכם בעל טכנולוגיה מתקדמת. בדקו היטב את סוג המנעול לו אתם זקוקים ואל תמהרו להוציא הרבה כסף או מצד שני לחסוך בעלויות.

לפני שתיגשו לרכוש מנעול בררו האם מקור התקלה הוא באמת במנעול או שמא בדלת עצמה. פרקו את מנגנון המנעול ותוכלו לבדוק האם הוא שבור או שחוק. המנעול מחובר לדלת בעזרת ברגים ודי פשוט לפירוק.

רכשו את אותו סוג הצילינדר והמנעול שפרקתם מהדלת. כך תדעו שהמנעול יתאים לדלת שלכם ולא תכנסו להוצאות מיותרות של החלפת מנעול.

החלפת מנעול עלולה להסתבך וההמלצה הטובה ביותר היא להזמין מנעולן מקצועי, ראו באתר https://www.24key.co.il/ שיבצע את פעולת החלפת מנעול בקלות.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

מוצרי ניקוי לבית

מוצרי ניקוי לבית

הצורך בחומרי ניקוי בכל בית הוא יום יומי. לכן השיטה הנוחה ביותר היא שיהיה בבית מלאי לשבוע, שבועיים או חודש על פי הנוחות של כל

קרא עוד »