תיקון יריעות ביטומניות – למה לא לעשות את זה לבד?

תיקון יריעות ביטומניות, עשוי להיות דבר מסובך למי שאינו מבין בהן ובהרכבתן. סדקים שעלולים להיווצר ובעיות אחרות, יכולות לעשות נזקים למי שאינו מבין בהתקנתן ובתיקונן. רוצים לתקן את יריעות הגג? חכו עם זה רגע.

תיקון יריעות ביטומניות – למה לא לעשות את זה לבד?

כאיש מקצוע שעובד מעל ל – 20 שנה בעבודות בנייה ובעיקר בגגות רעפים ובהתקנת יריעות ביטומניות, חשוב לי להדגיש כאן כמה דברים חשובים; 

ראשית, אם יש לכם בעיה בגג או ביריעות המותקנות לכם שם, אל תהססו להזמין שיפוצניק שיסדר לכם את הבעיה שלכם בגג והכי חשוב, אל תעשו זאת לבד. כאשר עושים דברים כאלו באופן עצמאי מבלי להכיר את העבודה, רק בעיות יכולות להיווצר מזה.

טיח גבס או טיח רגיל – בדקו בלינק https://azmarketing.co.il/types/construction-plasterers כיצד לבחור נכון

מי מוסמך לתקן יריעות ביטומניות?

לכל חברת שיפוצים, בין אם היא חדשה או ישנה, קיים בה איש תחזוקה לפחות אחד, שמתעסק באופן יומיומי בגל מה שקשור לגגות ובהתקנת יריעות ביטומניות.

לפני שאתם מטפסים על גג ביתכם ומנסים לעשות זאת בכוחות עצמכם, חשוב שתדעו שכל ניסיון לשנות ולהזיז באופן עצמאי את הרעפים או את היריעות שלכם, יכול לגרום לבעיות גדולות בעתיד שכוללות נזילות וכדומה.

התקנת יריעות ביטומניות – האם זה מתאים לכל גג?

כששואלים אותי את השאלה הזו, אני קודם כל אומר כן. זה יכול להתאים לכל גג שרק תרצו אך ישנם כמה סייגים. 

ראשית, גג משופע מעט, יכול לגרום לרעפים להיות מעט במצב חדירת מים. אנחנו וודאי נרצה להימנע מכך ולכן, בכל שאלה כזו, יש להתייעץ עם מומחה ליריעות ביטומניות, ולקבל ממנו את הטיפים הכי חשובים שאתם צריכים לשיפוץ.

> קראו מתי כדאי לרכוש צמנט לבן

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

מכונות שטיפה בלחץ מים

במקרים מסוימים כאשר יש צורך לכסות שטח גדול של רצפה, לנקות אותה היטב ולהבריק את המקום הרי שכדי לעשות את זה נצטרך להיעזר בכוח אדם

קרא עוד »