כל היתרונות של שיש קוורץ

קוורץ מאופיין במבנה בעל גבישים ממינים שונים, חלקם יכולים להיות מאוד ברורים לעין וחלקם זעירים ביותר. מרבצי שיש אלה כוללים גבישים בעלי סגנון אטום ואחרים, בעלי סגנון שקוף חדיר בצורה נאה לאור. שיש קוורץ כמו שיש פורצלן נחשב ללא ספק לפופולרי למדי כיום ויש לכך סיבה טובה. למעשה, ניתן להצביע על סיבות שונות ויתרונות מגוונים לבחירה ביש מהסוג הזה. 

מינרל מרהיב וחזק במיוחד 

נתחיל עם הסבר קצר לגבי קוורץ – מדובר למעשה במינרל שנוצר בבטן האדמה, בצורה הדומה במובן מסוים ליהלום. אמנם הוא לא חזק או מרהיב כמו יהלום אותנטי, אבל מסתבר שהוא לא רחוק מזה. זהו אחד החומרים החזקים ביותר שקיימים בטבע ומעריכים שהוא חזק ועמיד כמעט כמו היהלומים הנוצצים. 

הגיוון של הגוונים הקיימים

מלבד חוזקו ועמידותו, שיש קוורץ מתהדר ביופי רב. הוא מגיע בתצורות שונות וקיים בגוונים מרובים. כלומר, למי שרוצה שיש אותנטי ומיוחד, בסגנון יפה, טבעי ועם תצורות הרמוניות, זהו בהחלט פתרון טוב ומתבקש. 

היתרון הפרקטי, לאורך זמן ובמחיר מצוין

קוורץ שומר על איכות גבוהה לאורך זמן. אין צורך להשקיע בו שעות על גבי שעות בניקיון. בתור משטח עבודה הוא קל מאוד לניקוי ולא יצריך תחזוקה משמעותית לאורך השנים. אולם עובדה חשובה לא פחות היא המחיר. מדובר בשיש נגיש במחירו (בדקו מחיר באתר שיש בראנץ), במיוחד אם נשווה אותו לפתרונות טרנדיים כגון אבן טבעית. 

יוקרה ואלגנטיות במטבח 

שיש קוורץ מתהדר באופי יוקרתי מאוד ולכן, מתאים גם לעיצוב מטבחי יוקרה. זהו יתרון חשוב ביחס לחומרי גלם אחרים שנחשבים לפחות יוקרתיים. עיצובו המרהיב שמתחבר עם העמידות הגבוהה יוצרים ביחד פתרון אותנטי ויפה למטבח החדשני, המודרני והיפה. למעוניינים באלגנטיות ויופי, זו בחירה טבעית בהחלט. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

רשתות נגד יתושים

אין ספק כי באקלים הישראלי, כל אחד חייב להצטייד במזגן, או לכל הפחות- רשתות נגד יתושים. עונת הקיץ נחשבת לעונה האהובה ביותר על היתושים, אשר

קרא עוד »

איך להתמודד עם טרמיטים בבית?

על הדברת טרמיטים כבר שמעתם? אנו יותר מורגלים לשמוע על הדברת תיקנים, נמלים ומכרסמים למיניהם, אולם חברות ההדברה המובילות, עוסקות גם בהדברת טרמיטים. אין להתעלם

קרא עוד »