הרחקת יונים

יונים הם אורחים לא רצויים, אשר מגיעים בדרך כלל לסביבה הקרובה למסתורי הכביסה בדירות והם גורמים לכלוך ועלולים גם לגרום למחלות.

מתיחת רשתות להרחקת יונים 

היונים מחפשים חום כדי להקים קן במקום זה ולדגור שם על הביצים. לכן הן מגיעות למסתורי הכביסה כד ליהנות מהחום שנפלט ממייבש הכביסה או מהמדחס של המזגן. 

כדי למנוע את הגעתם, הדרך הטובה ביותר היא להצמיד רשת פלסטיק צפופה למסתור הכביסה. היונים אינם מסוגלים לחתוך את הרשת כיוון שהיא מאד חזקה ולכן הם אינם נכנסים לשטח זה. כדי ליצור אפקטיביות מקסימלית חשוב לבצע זאת כל השכנים בבת אחת וכך היונים לא מסוגלים להיכנס לאף אחת מהמרפסות ולכן הם מתרחקים מהסביבה. 

בבניינים גבוהים הדרך היחידה לבצע זאת היא באמצעות סנפלינג כשהעובד המיומן יורד בצורה מאובטחת מהגג ומצמיד את הרשת באופן מוחלט על כל מסתור הכביסה ולא משאיר ולו פתח קטן שיאפשר כניסה של יונים פנימה. אופציה נוספת היא באמצעות מנוף הרמה, העובד עומד בקצה המנוף ומבצע עבודה זהה בקומה העליונה, כאשר הוא מסיים המנופאי מוריד אותו קומה אחת כלפי מטה וגם כאן הוא מבצע עבודה זו וכך הלאה, עד שהוא מגיע לקומה הנמוכה ביותר.

דרכים נוספות להרחקת יונים

אפשר להרחיק יונים באמצעות דוקרנים ולהניח אותם על כל אדן חלון סביב הבית. הימצאותם של הדוקרנים אינה מאפשרת ליונים לנחות על אדן החלון כיוון שהן נפצעות ולכן הדבר מרחיק אותן. אופציה נוספת היא הצבת בובות שמפחידות אותם כמו אלו של ינשופים ושל חיות נוספות.

קיים גם מכשיר המפיק תדרים שמרתיע את היונים וגורם להם לפחד ולחוסר יציבות ולכן הם מתרחקים. המכשיר אינו מורגש על ידי בני האדם כלל.

למידע נוסף היכנסו לאתר targetx.co.il

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

חומרי ניקוי לבית

חומרי ניקוי לבית הם מוצרים בסיסיים שנעשה בהם שימוש כמעט יום יומי. בכל בית משתמשים באקונומיקה, ספריי לניקוי חלונות, חומרים לניקוי האסלות ועוד. רכישה של

קרא עוד »

פירוק רכבים בנס ציונה

רכבים נטושים החונים במקומות שונים ברחבי נס ציונה הם מטרד עצום מכמה סיבות עיקריות. הרכבים עומדים במקום זהה לאורך חודשים, מעלים אבק, פולטים רעלים וכך

קרא עוד »