חומרי ניקיון למשרד – המדריך המלא

שמירה על משרד נקי, היגייני ומריח טוב הוא חשוב מאוד לכלל העובדים והאנשים השוהים במשרד. לא רק שזו האחראיות שלכם כבעלי העסק להעניק לעובדים שלכם סביבת עבודה מסודרת ולא מסוכנת, הרי שגם אם תשמרו על הניקיון ואסתטיקה במקום העובדים שלכם יותר יעריכו אתכם ואת מקום העבודה, ישמרו על הניקיון בעצמם ויידעו להעריך את הסביבה הנקייה שבה הם נמצאים. הם גם יוכלו להתרכז בעבודה וליהנות מהיום יום שלהם מאשר להתעסק בריחות מוזרים, סכנות החלקה, מטבח מטונף, שירותים שלא נעים להיכנס אליהם ועוד. להלן כמה סוגים של חומרי ניקיון שחשוב להזמין למשרד.

כלי ניקיון החשובים בכל משרד:

בכל משרד חשוב שיהיו חומרי ניקיון למשרד לצרכי טיטוא ושטיפה של המשרד, הלובי, אזור המעליות/המדרגות, מסדרונות המשרד, החדרים בו ועוד. אנו מדברים על מגב, שפפה (מגב עם ראש סמרטוט), מטאטא ועוד. כדאי להיעזר גם בעגלת ניקיון המשמש לריכוז המים עם חומר הניקיון והיא על גלגלים ויכולת לנוע עם עובד הניקיון לאורך המשרד ביתר קלות ונוחות.

שמירה על מטבח נקי:

בכל משרד יש מבטח או מטבחון בדרך כלל. חשוב שתהיה לעובדים פינה להכין אוכל, לסדר את האוכל שלהם ואולי אפילו לאכול בו בהפסקת הצהריים. כאמור שמירה על המטבח נקי הוא דבר חשוב מאוד ולכן כדאי לדאוג לכמה חומרי ניקיון חשובים במטבח: החל מסקוצ'ים לשטיפת כלים, סבון כלים, מגב לשיש, שקיות אשפה, סמרטוט לשיש, מגבות מטבח, מטליות חיטוי ועוד. 

שמירה על שירותים נקיים:

אזור נוסף במשרד שחשוב לשמור עליו נקי, אסתטי והיגייני כמובן הוא חדר השירותים. חשוב לדאוג שתמיד תהיה אספקה של נייר טואלט במקום, סבון לשטיפת ידיים, מברשת לשטיפת ציפורניים ואולי אפילו בקבוק עם חומר חיטוי לפני היציאה מהשירותים. חשוב לדאוג גם לכמה חומרי ניקיון לרצפה בשירותים וחומרים לניקוי וחיטוי האסלות.

להזמנת מוצרי מכולת לעסק היכנסו ללינק

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...