הדברת יתושים בצפון

יתושים הם יצורים שנהנים משתיית דמם של אנשים תרתי משמע. ברגע שהם פוגשים אותנו הם מזנקים עלינו, ברגע אחד שלא שמנו לב, אנחנו כבר נושאים את העקיצה המעצבנת והיתוש נושא את דמנו. העקיצה מעבר להיותה לא נעימה היא גם עלולה לגרום לנו למחלות שונות.

כדאי לדעת כי זכר היתוש אינו עוקץ, הוא ניזון מצוף הפרחים בטבע. נקבת היתוש היא העוקצת מכיוון שהיא זקוקה לחלבונים ולברזל אותם היא שואבת עם הדם שלנו. בעת העקיצה היתוש מחדיר לגוף שלנו חומר נוגד קרישה כך הוא יכול ליהנות משתיית הדם שלנו ברוגע.

איך עוצרים אותם

לפני ביצוע הדברת יתושים בחיפה או בצפון בכלל, כדאי לזכור כי אמנם קשה מאוד לעצור את מתקפת היתושים באופן מושלם. אבל בידכם האפשרות להפחית את המטרד על ידי פעולות שונות.

היתושים נמצאים תמיד באזורים בהם יש מים עומדים. בשביל למנוע את הגעתם טפלו בכל המקומות בהם עלול להצטבר מים בסביבתכם. (חשוב לדעת: מים עומדים הם מים הנמצאים במקום אחד מעל שבעה ימים) אם יש לכם בריכת ילדים בחצר או מים ששמתם לחית המחמד שלכם לשתייה ואפילו מי גשמים שהצטברו בפקק בקבוק הפוך בחצר שלכם.(שאגב כמות הביצים שיתוש יכול להטיל בפקק בקבוק יכול להגיע למאה ביצים!!)

כדאי גם לבדוק את המקומות האמורים אם אין בהם זחלי יתושים.

הדברה מקצועית

כמובן שהפתרון המושלם להיפטר מהמעופף המטריד הוא הדברה מקצועית. הדברת היתושים הבוגרים שהם בדרך כלל העוקצים, תפחית מידית כמעט במאה אחוז את הימצאותם של היתושים בסביבתכם.

הדברת יתושים בצפון תתבצע באוויר הפתוח בחצר או בגינה שלכם. הדברה בפנים הבית יעילה אולי ל24 שעות. על מנת ליצור חומה שתגן עליכם מפני היתושים, יש לרסס מחוץ לבית.

קבלו מידע מקצועי על הדברה ירוקה המלצות וחוות דעת

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

איתור נזילות

הדרך היעילה ביותר עבור איתור נזילות היא באמצעות מכשיר טרמי, הבוחן את מצב הצנרת מעבר לקיר או מתחת למרצפות.  פעילותו של המכשיר הטרמי  כאשר המכשיר

קרא עוד »

שיפוץ מבנים – המדריך המלא

שיפוץ מבנים הוא תחום שלא כל שיפוצניק יודע לעשות בין היתר משום שהוא כולל הרבה שלבים וגם נדרשת עמידה לפעמים במספר גבוה של חוקים שצריך

קרא עוד »

הדברת יתושים בצפון

יתושים הם יצורים שנהנים משתיית דמם של אנשים תרתי משמע. ברגע שהם פוגשים אותנו הם מזנקים עלינו, ברגע אחד שלא שמנו לב, אנחנו כבר נושאים

קרא עוד »