מחסני כתר

כתר היא אחת הספקיות המובילות של מחסני גינה בישראל וגם בעולם. הם מציעים (גם באתר הום פלייס) מגוון רחב של מוצרים העשויים מפלסטיק, מחסן כתר ידוע בעמידותו ובאורך החיים שלו. החברה מייצרת מוצרים באיכות גבוהה כבר למעלה מ-65 שנה. אם אתם מחפשים מחסן קטן אך עדיין בעל הרבה תכונות, אז מחסן של כתר עשוי להיות האחד בשבילכם. זה מושלם אם אתה רק צריך מקום לאחסון כלי הגינה שלך או כל דבר אחר המחסן עשוי מחומרים איכותיים ועוצב תוך שימת לב לעמידות. זה גם מגיע עם 10 שנות אחריות מה שאומר שהוא יחזיק מעמד לשנים רבות קדימה. כתר היא ספקית מובילה של מוצרי פלסטיק ופתרונות אחסון לגינה נוספים. 

מחסן כתר הוא פתרון האחסון המושלם לכל בית

הוא עשוי מחומרים איכותיים ובעל עיצוב יציב שיחזיק מעמד לאורך שנים רבות. מחסן גן כתר מהווה פתרון אחסון פרקטי ועמיד לכל בית. המסגרת החיצונית עשויה מחומרים איכותיים והגג, הקירות והרצפה עשויים מלוחות פוליפרופילן בגימור מגן UV. כל מחסני כתר והמוצרים שלהם עשויים מחומרים עמידים בפני מזג אוויר והם מגיעים עם מגוון רחב של תכונות, כולל חלונות עם מסכים, צוהר, מערכות אוורור ושטח אחסון. ניתן לפתוח את החלונות כדי להכניס אוויר צח למחסן כשחם בחוץ. מחסן לגינה מספק הגנה מפני פגעי מזג האוויר כמו גשם ושלג – דבר שהרבה סוגים אחרים של מקומות אחסון לא יכולים לעשות. כתר מציעה גם מערכת הגנה מגשם אופציונלית כדי להגן על מחסן הגינה שלך 

למחסן דלת גדולה המאפשרת כניסה ויציאה מהמבנה בקלות. הדלת ניתנת לפתיחה ביד אחת בלבד, כך שלא תצטרכו להתאמץ עם פתיחת הדלת תוך כדי החזקת הכלים. זוהי תכונה חשובה מכיוון שלאנשים רבים יש ידיים מלאות בזמן שהם עובדים בחוץ.

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...