איך לעצב דירה קטנה עם רהיטים חכמים?

לרבים אין יכולת כלכלית לרכוש דירה גדולה ואחרים מעדיפים אחת קטנה ואינטימית. דירות כאלו מעדיפים זוגות צעירים, רווקות ורווקים ועוד. היתרון הוא, כמובן, בעלויות הרכישה או ההשכרה, במיסוי, בתחזוקה זולה יותר ועוד.

נשאלת השאלה איך לעצב דירה קטנה? ואחת התשובות היא על ידי שימוש באמצעות רהיטים חכמים דוגמת מיטות מתרוממות אל קיר, כורסא נפתחת למיטה ושולחנות מתקפלים אל הקיר. כל אלו מאפשרים שימוש בהם בעת הצורך וחיסכון בשטח המתפנה בזמנים אחרים.

ריהוט חכם

המיטה הזוגית תופסת את מרבית השטח בחדר השינה וכאשר מקפלים אותה אל הקיר אזי נוצר מקום רב למעבר ותנועה, לפעילות ספורטיבית, יוגה ועוד. ספה איכותית בסלון יכולה לשמש את האורחים ובני הבית ביום, ובלילה ניתן לקפלה ליצירת מיטת שינה נוחה ונעימה. שני פרטי ריהוט אלו נחשבים לבעלי משקל ומשום כך, הם מתקפלים באמצעות מנועים חשמליים חרישיים ומנגנונים הפועלים עצמאית וללא מגע יד אדם.

שולחן מתקפל יכול לשמש בחדר עבודה, במטבח, בחדר ילדים ועוד. ניתן לפתוח ולסגור אותו עצמאית וללא קושי מיוחד.

יתרונות

היתרון העיקרי שלהם הוא ניצול שטח קיים שללא הפתרון החכם היה מתבזבז לחינם. יתרון חשוב אחר הוא באפשרות לניקוי יעיל ונוח יותר כולל אפשרות לשימוש בשואבי אבק ניידים. קו העיצוב של דירה כזאת יהיה מותאם לריהוט ויכלול את כל האלמנטים החשובים כמו: ריהוט משלים, פריטי נוי, תמונות וילונות ועוד. בדירה כזאת ניתן לבחור את כל סוגי חיפויי הרצפה, הצבעים, המרקמים, ההדפסים ויתר האלמנטים הנדרשים.

מומלץ לרכוש רהיטים חכמים בחברת שיווק המתמחה בתחום כמו רהיטי אקסלנט! ניתן לגלוש באתר שלה, להתרשם מההיצע הקיים ולבחור את הרהיטים המתאימים ביותר. ניתן לקבל ייעוץ מקיף, להגיע לחנות כדי להתרשם מקרוב ולרכוש.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

אקווריום

יש משהו באקווריום מטופח להפליא שמקל על הנפש ומרגיע את אותו. צמחי מים שופעים, אלמנטים דקורטיביים טבעיים ודגים צבעוניים מתאחדים כדי ליצור משהו מדהים שכל

קרא עוד »

פינוי דירה בחינם

מעבר דירה זו חוויה שכמעט כלנו אוהבים. מעבר דירה הוא מיני אירוע משמעותי בחיים שתמיד נחמד לעבור. לשם החגיגה, תצטרכו הובלה שתעביר לכם את הדירה

קרא עוד »