איך מנקים שטיח מקיר לקיר?

שטיח מקיר לקיר זה כיף! השטיח מעניק תחושה של חמימות ורכות בלתי נגמרים. השטיח הוא מרשים, הוא יוקרתי, הוא משדרג כל מקום וכל חלל. אך בעוד כל זה נכון ומובן מאליו, הרי שכל מה שקשור לנושא של תחזוקת השטיח, הטיפוח שלו והטיפול הנכון בו הופכים את כל העונג של השטיח למשימה מורכבת. אנשם רבים מוותרים בחפץ לב על השטיח רק בגלל התחזוקה השוטפת שהשטיח דורש.

אז אנחנו לא נוכל לומר אן שיש לנו את פתרון הקסם לבעיה הזו ומהיום אפשר לקנות שטיחים לסלון של סהרה וליהנות מהם ללא כל טרחה. זה לא יהיה נכון כלל וכלל. אך אנחנו כן יכולים להעניק לכם מספר טיפים איך וכיצד לטפל בשטיח בצורה הנכונה ואיך לנקות אותו בצורה כזו שהוא יהיה ויישאר נעים ומזמין.

איך תנקו את השטיח שלכם?

אז רכשתם לכם שטיח מקיר לקיר. השקעתם ובחרתם שטיח שמצא חן בעיניכם והוא בהחלט הגשים לכם חלום. אך עכשיו אתם צריכים לחשוב גם על הצורה ועל הדרך בה תשמרו על השטיח ותעניקו לו את כל הטיפול הדרוש לו.

אז לפני הכול חשוב מאוד להקפיד על שאיבת האבק מהשטיח על בסיס קבוע. על פי רוב יהיה צורך בשאיבה יומיומית. השטיח מטבעו סופח אליו את האבק והוא ל מצליח להיפטר ממנו ללא טיפול חיצוני.

מעבר לכך, יש לשים לב לכל כתם שנוצר על השטיח ולטפל בו באופן מידי. כל כתם מוזנח עשוי להפוך לכתם עקשן שיהיה מאוד קשה אחר כך לטפל בו. על כן חובה לשים לב לכל תופעה ולכל כתם כדי לא להרוס את היופי של השטיח.

מלבד זה חשוב מאוד למסור מידי פעם את העבודה לידיים מקצועיות שינקו באופן יסודי את השטיח.

> הקליקו לאתר סהרה שטיחים לטיפים מעולים

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

קרשר

אחת מהחברות הענקיות של עולם השטיפה וניקוי שואבי האבק היא קרשר. ברוב המקומות שעושים שטיפת מכוניות עם המכונה הענקית הזו שמוציאה מים בלחץ מטורף, נראה

קרא עוד »

אבנית – איך נפטרים מהמכה הזו?

במיוחד בישראל, המים "קשים", כך בדיוק נוצרת אבנית בתחתית הקומקום, בברזים, ובעוד מקומות. כאן נכתוב על נושא זה: אבנית – איך נפטרים מהמכה הזו? מהי

קרא עוד »