איך מנקים שטיח מקיר לקיר?

איך מנקים שטיח מקיר לקיר?

שטיח מקיר לקיר זה כיף! השטיח מעניק תחושה של חמימות ורכות בלתי נגמרים. השטיח הוא מרשים, הוא יוקרתי, הוא משדרג כל מקום וכל חלל. אך בעוד כל זה נכון ומובן מאליו, הרי שכל מה שקשור לנושא של תחזוקת השטיח, הטיפוח שלו והטיפול הנכון בו הופכים את כל העונג של השטיח למשימה מורכבת. אנשם רבים מוותרים בחפץ לב על השטיח רק בגלל התחזוקה השוטפת שהשטיח דורש.

אז אנחנו לא נוכל לומר אן שיש לנו את פתרון הקסם לבעיה הזו ומהיום אפשר לקנות שטיחים לסלון של סהרה וליהנות מהם ללא כל טרחה. זה לא יהיה נכון כלל וכלל. אך אנחנו כן יכולים להעניק לכם מספר טיפים איך וכיצד לטפל בשטיח בצורה הנכונה ואיך לנקות אותו בצורה כזו שהוא יהיה ויישאר נעים ומזמין.

איך תנקו את השטיח שלכם?

אז רכשתם לכם שטיח מקיר לקיר. השקעתם ובחרתם שטיח שמצא חן בעיניכם והוא בהחלט הגשים לכם חלום. אך עכשיו אתם צריכים לחשוב גם על הצורה ועל הדרך בה תשמרו על השטיח ותעניקו לו את כל הטיפול הדרוש לו.

אז לפני הכול חשוב מאוד להקפיד על שאיבת האבק מהשטיח על בסיס קבוע. על פי רוב יהיה צורך בשאיבה יומיומית. השטיח מטבעו סופח אליו את האבק והוא ל מצליח להיפטר ממנו ללא טיפול חיצוני.

מעבר לכך, יש לשים לב לכל כתם שנוצר על השטיח ולטפל בו באופן מידי. כל כתם מוזנח עשוי להפוך לכתם עקשן שיהיה מאוד קשה אחר כך לטפל בו. על כן חובה לשים לב לכל תופעה ולכל כתם כדי לא להרוס את היופי של השטיח.

מלבד זה חשוב מאוד למסור מידי פעם את העבודה לידיים מקצועיות שינקו באופן יסודי את השטיח.

> הקליקו לאתר סהרה שטיחים לטיפים מעולים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

איך להתמודד עם הצפות?

תשתיות המים במבנה שלכם, הן התשתיות הבסיסיות שמאפשרות לכם לחיות ברמת החיים הבסיסית שמגיעה לכל אדם. אבל, מה קורה באירועים בהם יש תקלה משביתה שיכולה

קרא עוד »
מסנן אבנית

איך עובד מסנן אבנית?

שיטת הפעולה של מסנן אבנית מתבצעת על ידי הזרמה של אלקטרונים חשמליים למים, אשר תפקידם למנוע את המשיכה בין הסידן למגנזיום, שמובילים להיווצרות אבנית במכשירי

קרא עוד »