כמה עולה חיפוי רצפה דמוי בטון?

תחום הריצוף עובר התפתחויות דינאמיות מופלאות. פעם, היו איתנו רק אריחי טארצו הוותיקים, עם השילוב של בטון וחצץ בפנים. לאחר מכן, הגיעו חידושים בתחום אריחי קרמיקה לרצפות מעוצבות. אבל כיום, הדבר החם הינו חיפוי רצפה דמוי בטון. נשמע מעניין? במיוחד כאשר מביאים בחשבון שזה ממש לא נראה כמו בטון תעשייתי אפור ומנוכר. השאלה היא, כמה עולה תענוג מהסוג הזה. 

מהו חיפוי רצפה דמוי בטון

קודם כל, חשוב להבהיר כי חיפוי הרצפה שעליו מדובר כאן איננו יציקה של בטון. כלומר, אם אתם רוצים לדעת כמה עולה חיפוי רצפה דמוי בטון, אין טעם לחשב כמה עולה שק של בטון וכמה שקי בטון לבן או אפור נדרשים כדי לרצף את הבית. השיטה הזאת מיועדת לעבודה על רצפה קיימת, ולא משנה ממה היא עשויה. כלומר, זאת לא עבודת ריצוף וצורת העבודה כאן שונה מאוד. היישום נעשה בצורה מקסימלית, על ידי הנחת שכבות שכבות, של חומרים ייעודיים. כלומר העלות מורכבת מעלות ביצוע העבודה, יישום כל השכבות והעלויות של חומרי הגלם השונים שנפרט אותם להלן. 

מהם החומרים שמשמשים לחיפוי הרצפה 

החיפוי נקרא דמוי בטון, לא מפני שמדובר בבטון אלא מפני שהחיפוי יוצר שכבה אחידה, ללא מרווחים נראים לעין, ללא אותן פוגות שממלאים ברובה, ברצפה סטנדרטית מקובלת. שכבת היישום הראשונה הינה של פריימר, חומר שיודע לחבר בין החיפוי החדש, לרצפה הקיימת כיום. מלמעלה, מוסיפים שכבת סקריט ומעליה השכבה העיקרית שנקראת פולי – vloer (מבית המותג vloer). על מנת להבטיח את העמידות והגימור המושלם, לבסוף מיישמים ציפוי עילי, של לכה מיוחדת. ניתן לבחור צבע רצוי, מתוך אין ספור גוונים מרהיבים. אז כמה עולה התענוג? פנו לקבלת הצעת מחיר של חיפויי רצפה דקורטיבים.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...