מוצרי ניקוי לבית

הצורך בחומרי ניקוי בכל בית הוא יום יומי. לכן השיטה הנוחה ביותר היא שיהיה בבית מלאי לשבוע, שבועיים או חודש על פי הנוחות של כל משפחה ורמת הצריכה.

הזמנות מרוכזות 

מאד נוח לעבור על המוצרים באתר דרך המחשב או הסמטרפון, לסמן את הפריטים הנדרשים ולשלוח את ההזמנה. העובדים מלקטים את המוצרים (אם אלה חמגשיות או מוצרים אחרים) ותוך פרק זמן קצר וההגעה המהירה יוצרת נוחות מקסימלית ומייתרת את הצורך לנסוע לסופרמרקט, לחפש חנייה, להסתובב זמן רב בין המדפים השונים כדי להעמיס מוצרים על העגלה, לחכות בתור לקופה. בשיטת המשלוח על הפריטים מגיעים כך לא מבזבזים זמן ולא סוחבים מוצרים כבדים מהאוטו עד הדירה.

לייעול עבודת הניקיון בבית כדאי לרכוש אריזות גדולות כך שהתכולה שלהם תספיק לזמן ארוך יותר. בדרך זו גם יוצרים חיסכון כספי כיוון שהרכישה של אריזות גדולות מפחיתה באופן משמעותי את העלויות. בדרך זו  סך ההוצאות החודשיות עבור חומרי הניקוי מצטמצם באופן משמעותי.

מוצרי ניקוי לבית 

בין המוצרים שאפשר להזמין הביתה הם אריזות גדולות של אקונומיקה בנוזל או בג'ל, חומרי חיטוי וניקוי ייעודיים לחדרי הרחצה ולשירותים וסבונים לאסלות, חומרי ניקוי למראות ולזכוכיות מבריקות, נוזלים מעולים וריחניים לניקוי האריחים והפרקטים, מגבות נייר למטבח וחומרי ניקוי עבור משטחי הנירוסטה בכיריים, בכיורים ובתנורים, שקיות זבל איכותיות וכלים חד פעמיים. 

גם עבור מדיח הכלים אפשר לרכוש נוזל מצוין להברקת הכלים, מלח לריכוך המים וגם כמה אופציות של נוזלים איכותיים להדחת כלים באופן ידני.

לצרכים מיוחדים אפשר לרכוש תרסיס לריסוס המרצפות נגד תיקנים, נוזל לפתיחת סתימות בצנרת הביוב בבית, מסיר אבנית לברזים ולמוצרים נוספים במטבח ובחדר האמבטיה או נוזל יוצא דופן עבור חיטוי של פירות וירקות.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

חברות ניקיון בתל אביב

קיימת חשיבות רבה לעובדה שהמשרד הוא נקי כיוון שדבר זה מעניק תחושה נעימה מאד לכל העובדים וכך אפשר לעבוד במלוא המוטיבציה. ביצוע ניקיון מקיף במשרדים 

קרא עוד »