הדברה ירוקה – מהי בדיוק?

מי שרוצה לצמצם נזקים לסביבה או לבני אדם: מחפש אחר דרך למגר מזיקים בצורה טבעית. אחת הדרכים לבצע הדברה ללא רעלים נקראת 'הדברה ירוקה' והיא פותחה באמצעות מכלול אמצעים טבעיים בעזרתם אפשר להפטר ממזיקים במגוון מרחבים – החל מהמרחב הביתי עד לשדות חקלאיים, בתי גידול, חוות בהן נמצאים בעלי חיים וכולי. אבל מה הגדרתה של הדברה כזאת שאינה פוגעת בסביבה? קראו בלינק זה מידע נוסף על כך.

הגדרתה של הדברה ירוקה

ע"פ ההגדרה מדובר בדרך טבעית שבה אפשר לשלוט על מערכות אקולוגיות בעוד שמדובר בהדברה ביולוגית ובשאר שיטות שנחשבות ירוקות. השיטות השונות נועדו להרחיק מזיקים מבתים, מרחבי תעשייה, חקלאות וכולי ללא שימוש בחומרים כימיי (הדברה רעילה הנחשבת מסוכנת לבני אדם ובעלי חיים) תוך יצירת מכלול פעולות שימגרו מזיקים, כמו הדברה באמצעות קולות חזקים ותדרים, הדברה באמצעות מלכודות הומאניות שלא פוגעת במזיקים, יצירת מסכי ריח שמונעים כניסה של זני חרקים ומזיקים למרחבים מסוימים, שימוש בדגים או ציפורים להרחקת מזיקים, שימוש בפרחים כמו צמח החרצית שריחו מרחיק מזיקים, שימוש ברשתות, דחלילים ושאר שיטות הומאניות שאינן מזיקות. בין היתר יוצרים המומחים תמציות פירומנים שמפזרות זכרים ונקבות של מזיקים ומרחיקות אותם מהמקום. 

כיצד בוחרים את השיטה הטובה ביותר?

אם אתם רוצים להרחיק מזיקים כמו נמלים ביעילות וללא סכנה, חפשו כאן אחר מדביר מקצועי שעוסק בשיטות ירוקות להרחקת מזיקים. המדביר יספק ייעוץ והתאמה של שיטות שונות וחכמות ובכך יעזור לנהל סביבה חפה ממזיקים. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

צבע למקלחת נגד עובש

חדר המקלחת ממלא תפקיד חשוב במיוחד בחיי היומיום של כולנו. הוא משמש לרחצה והתרעננות עבור הדיירים והמראות שבו חיוניות עבור בדיקת ההופעה החיצונית. בחדר האמבטיה

קרא עוד »