הצפה בבית – כמה דברים שחייבים לעשות מיידית

אם אתם חווים הצפה בבית, יש כמה דברים שתוכלו לעשות לפני שאתם מזמינים אינסטלטור שיטפל בהצפה באופן מקצועי.

הרבה פעמים, כאשר קורית הצפה בבית, זה מוביל לכאוס גדול בגלל צינור שהתפוצץ והמים מתחילים לשטוף את הבית במלוא מובן המילה.

כמובן שאף אחד לא רוצה להישאר במצב כזה אפילו כמה שעות בודדות ולכן, צריך פתרון מידי שיאפשר לכם קצת להיפטר מהמים הרבים שמציפים את הבית. ראו כאן לדוגמה ייבוש רצפה לאחר הצפה!

הרבה פעמים אכן אין מה לעשות בגלל שההצפה נובעת מפיצוץ משמעותי בצינור וכל עוד זה לא יטופל, אין מה לעשות. אולם במקרים רבים יש פתרונות מידיים שתוכלו להשתמש בהם כדי לפתור את בעיית ההצפה.

הצפה בבית

כפי שאמרנו אם מקור המים הם מפיצוץ של הצינור אין הרבה מה לעשות חוץ מאשר לקרוא לאינסטלטור שיוכל לתקן לכם את הנזילה באופן המהיר ביותר.

גם במקרים כאלו אפשר לסגור את השיבר הראשי שמוביל את המים לבית שלכם ועל ידי זה, המים יפסיקו לזרום בצינורות ולא יהיה בזבוז מים כה גדול. לכן, זה כמובן פתרון זמני משום שאתם לא יכולים להסתדר בלי מים.

במקרים אחרים שמקור הנזילה הוא לא מפיצוץ אתם יכולים להשתמש בכל מיני טכניקות שייבשו את מקור הנזילה באופן זמני. זה מתאים כאשר הנזילה לא כל כך גדולה ואפשר להתגבר עליה בעזרת ייבוש. יש סוגים של נזילות ברצפה שהטיפול בהם נעשה על ידי ייבוש תת רצפתי.

איך עושים את זה? על ידי החדרת צינורות למקום הרטיבות וחיבור למשאבות רבות עוצמה ששואבות כל לחלוחית מתחת לרצפה. קראו בהרחבה על שיקום נזקי מים!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...