ניקוי ספות

ניקוי ספות

הספות בבית שלנו לרוב יהיו בסלון, לעתים בחדרים נוספים בבית ולעתים יהיה מדובר בספות בבתי עסק ומשרדים. אלה נמצאות תמיד באזורים מרכזיים שבהם אנשים רבים יכולים לשבת ולהשתמש בספה למנוחה. הספות שלנו חשופות לכתמים שונים, זיעה, שומן גוף, פטריות, עובש, קרדית האבק ועוד מיני חיידקים ולכלוכים שונים. על כן כדאי מפעם לפעם לנקות את הספות באמצעות ניקוי ספות מקצועי ואיכותי, על ידי אנשי מקצוע מנוסים ועם הציוד המתקדם והמתאים לביצוע העבודה.

מתי נצטרך ניקוי ספות מקצועי?

ניקוי ספות מקצועי יכול להתאים לכל משפחה פעם או פעמיים בשנה (יש משפחות שאף דוגלות להזמין ניקוי ספות מקצועי יותר פעמים בשנה). שירות זה שונה מהניקיון השבועי הרגיל שאנו עושים בבית. יש שיזמינו אותו רק כאשר יהיה כתם של אוכל או שתייה שנשפכו על הספה, הכלב הקיא על הספה או פשוט כשהספה כבר ממש ישנה ומעלה ריחות לא נעימים וכתמים כך שמרגישים כבר את החובה לנקות אותה היטב ולחדש אותה. הניקוי המקצועי ישאיר את הספה נקייה, מבושמת, ללא כתמים, ללא חיידקים וללא סימנים שונים. עם סיום העבודה הספה צריכה להיות יבשה, ריחנית ונעימה לשימוש.

כיצד מתבצע ניקוי ספות?

ההבדל בין ניקיון של עוזר/ת הבית שלנו המבצעים ניקיון שבועי שוטף בבית לבין חברת ניקיון מקצועי עשוי להיות שמיים וארץ. חברת ניקוי שטיחים וספות מקצועית מגיעה עם מכשירים מיוחדים הייעודיים לביצוע עבודה זו ומשאירים את הספה נקייה, מצוחצחת, יבשה ומבושמת עם סיום העבודה. כמו כן חומרי החיטוי והניקיון צריכים להיות בעלי תו תקן של משרד הבריאות הישראלי והFDA האמריקאי על מנת לשמור על בריאות בני האדם ובעלי החיים בבית. בתחילה מרססים את חומרי הניקיון הירוקים על הספה כדי להמיס את הכתמים. לאחר מכן מברישים היטב את הספה ומחדירים את החומר אל עומק הריפוד. משם עושים שימוש במכונה מיוחדת לשטיפה בהזרקה ויניקה של המים ומוציאים את המים המלוכלכים לפתח הניקוז. לבסוף הספה נשארת יבשה, נקייה ונעימה.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

מתי נצטרך לוכד נחשים

מתי נצטרך לוכד נחשים

מפגש עם נחש יכול להיות מבהיל מאוד, במיוחד אם הוא מתרחש בגינת הבית שלכם, בגינת הבניין המשותף שבו אתם גרים, סמוך למקום העבודה שלכם ועוד.

קרא עוד »
ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים

השטיחים שלנו סופגים המון אם בגלל דריכה באמצעות הרגליים הנעליים שיער פירורי אוכל כתמים אבק זיהומים ועוד. ניקוי שטיחים מקצועי הוא הכרחי על מנת לשמור

קרא עוד »
להפוך חדר לממ"ד

זה הזמן להפוך חדר לממ"ד!

פעם והיום – חובת הממ"ד בימינו פעם לא הייתה חובת בנייה של ממ"ד בכל דירה חדשה, אבל ככל שהמצב הביטחוני הפך מתוח יותר ויותר הבינו

קרא עוד »