ניקוי ספות

הספות בבית שלנו לרוב יהיו בסלון, לעתים בחדרים נוספים בבית ולעתים יהיה מדובר בספות בבתי עסק ומשרדים. אלה נמצאות תמיד באזורים מרכזיים שבהם אנשים רבים יכולים לשבת ולהשתמש בספה למנוחה. הספות שלנו חשופות לכתמים שונים, זיעה, שומן גוף, פטריות, עובש, קרדית האבק ועוד מיני חיידקים ולכלוכים שונים. על כן כדאי מפעם לפעם לנקות את הספות באמצעות ניקוי ספות מקצועי ואיכותי, על ידי אנשי מקצוע מנוסים ועם הציוד המתקדם והמתאים לביצוע העבודה.

מתי
נצטרך ניקוי ספות מקצועי?

ניקוי
ספות מקצועי יכול להתאים לכל משפחה פעם או פעמיים בשנה (יש משפחות שאף דוגלות
להזמין ניקוי ספות מקצועי יותר פעמים בשנה). שירות זה שונה מהניקיון השבועי הרגיל
שאנו עושים בבית. יש שיזמינו אותו רק כאשר יהיה כתם של אוכל או שתייה שנשפכו על
הספה, הכלב הקיא על הספה או פשוט כשהספה כבר ממש ישנה ומעלה ריחות לא נעימים וכתמים
כך שמרגישים כבר את החובה לנקות אותה היטב ולחדש אותה. הניקוי המקצועי ישאיר את
הספה נקייה, מבושמת, ללא כתמים, ללא חיידקים וללא סימנים שונים. עם סיום העבודה
הספה צריכה להיות יבשה, ריחנית ונעימה לשימוש.

כיצד
מתבצע ניקוי ספות?

ההבדל בין ניקיון של עוזר/ת הבית שלנו המבצעים ניקיון שבועי שוטף בבית לבין חברת ניקיון מקצועי עשוי להיות שמיים וארץ. חברת ניקוי שטיחים וספות מקצועית מגיעה עם מכשירים מיוחדים הייעודיים לביצוע עבודה זו ומשאירים את הספה נקייה, מצוחצחת, יבשה ומבושמת עם סיום העבודה. כמו כן חומרי החיטוי והניקיון צריכים להיות בעלי תו תקן של משרד הבריאות הישראלי והFDA האמריקאי על מנת לשמור על בריאות בני האדם ובעלי החיים בבית. בתחילה מרססים את חומרי הניקיון הירוקים על הספה כדי להמיס את הכתמים. לאחר מכן מברישים היטב את הספה ומחדירים את החומר אל עומק הריפוד. משם עושים שימוש במכונה מיוחדת לשטיפה בהזרקה ויניקה של המים ומוציאים את המים המלוכלכים לפתח הניקוז. לבסוף הספה נשארת יבשה, נקייה ונעימה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

פינוי בינוי – מה צריך לדעת?

בניינים רבים במדינת ישראל הם כבר בניינים ישנים. בניינים שנבנו לאורך פרקי זמן קצרים כדי לשכן קבוצה גדולה של מהגרים שהציפו את המדינה בתוך פרק

קרא עוד »