ניקוי משטחי תעשייה

ניקוי משטחי תעשייה באופן קפדני חשוב במיוחד כאשר יש צורך בחיטוי כדי להבטיח בטיחות במקום. באופן כללי, מוצרים מבוססי אלכוהול וחומצה פראצטית הם היעילים ביותר בהשמדת וירוסים שונים, כמו קוביד-19.

ריכזנו עבורכם רשימה קצרה של דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​ניקוי משטחים תעשייתיים

1: ניקוי בסיסי
ניקוי משטחי תעשייה חשוב לא רק לנועם הכללי ולבטיחות, אלא גם כדי למנוע זיהומים ויראליים. כביסה רגילה במשטחים תעשייתיים גם הופכת את החיטוי ליעיל יותר. באזורים בהם נכח אדם עם זיהום ויראלי או שיש לו חשד לזיהום ויראלי, יש לבצע תחילה ניקוי קפדני עם חומר ניקוי לכל מטרה. ניקוי צריך להתבצע על ידי התחלה מהאזורים הנקיים ביותר והתקדמות לאזורים המלוכלכים ביותר. מומלץ להשתמש במוצרים חד פעמיים או במוצרים המיועדים לשימוש קצר טווח, כמו מטליות מיקרופייבר. 

2: חיטוי משטחים
בעת חיטוי לאחר ניקוי, יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לתחנות עבודה, חדרי בקרה ואזורים נוספים בהם ישנם משטחים רבים שאנשים באים איתם במגע פיזי. 

3: הבטחת בטיחות
במהלך הניקוי, יש לשים לב לבטיחות האדם עצמו. חשוב ללבוש כפפות מגן. יש לשטוף ולייבש היטב את הכפפות לאחר השימוש או להחליף בכפפות חדשות. בגדי עבודה ונעליים חייבים להיות קלים לכביסה. אם אדם נגוע היה נוכח באזור המנוקה, יש ללבוש מעיל מגן עם שרוולים ארוכים או סינר עמיד למים.
מגבות, פסולת וציוד ניקוי וחיטוי חד פעמי מזוהם יש להכניס מיד לשקית זבל נפרדת, שאותה קושרים סגורים ומכניסים למיכל הפסולת.

4: היגיינה אישית
בעת הסרת כפפות וציוד מגן אחר, הימנע מלגעת במשטחים החיצוניים. לאחר הסרת הלבוש המגן, יש לשטוף היטב את הידיים והאמות במים חמים וסבון. ארגון הבריאות העולמי ממליץ גם על שימוש בשפשוף ידיים על בסיס אתנול.

במידה ומדובר בלכלוך עיקש או משטחי ענק אשר עלולים לגזול מכם זמן רב, אל תהססו פנו אל חברת ניקוי חניונים שיעשו עבורכם את העבודה.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

דבק לפרקט

כל אחד היה רוצה להפוך את הבית שלו למקום שכיף לשהות בו ולמקום שכיף לחזור אליו. בסופו של יום, הבית שלנו הוא המקום שבו אנו

קרא עוד »