חברות ניקיון בתל אביב

קיימת חשיבות רבה לעובדה שהמשרד הוא נקי כיוון שדבר זה מעניק תחושה נעימה מאד לכל העובדים וכך אפשר לעבוד במלוא המוטיבציה.

ביצוע ניקיון מקיף במשרדים 

צוות פדנטים חברת ניקיון בתל אביב מגיעים מדי יום או כמה פעמים בשבוע על פי הצורך למשרד החברה ומבצעים ניקיון מקיף שכולל סדר וניקיון בכל אחד מחדרי המשרד, ניקיון של השולחן, המדפים והציוד הקיים בו. לסיום מבצעים שטיפה יסודית של המרצפות או של הפרקט. 

בדרך זו מנקים גם את המבואה, הכוללת את אולם ההמתנה, מנקים היטב את השולחנות ואת הכיסאות הדלפק בכניסה והציוד הקיים לצידו.

ניקיון של המטבח המשרד

המטבח המשרדי הוא מקום שוקק חיים, יש בו כל הזמן פעילות ולכן עובדי הניקיון שוטפים את כל הכלים שהצטברו בכיור או מניחים אותם בתוך מדיח הכלים, דואגים שכל כלי האוכל הנקיים והיבשים יהיו בארונות, מנקים את מכונת הקפה, המיקרוגל, הטוסטר וכל מכשור נוסף שקיים במטבח.

אם יש גם חדר אוכל במשרד בתל אביב, מנקים ביסודיות את השולחנות ואת הכיסאות כך שהעובדים יוכלו להיכנס אליו שוב וליהנות מכמה דקות של מנוחה בין המשימות השונות.

ניקיון של חדרי השירותים

בחדרי השירותים מבקרים בדרך כלל גם העובדים וגם האורחים לאורך כל היום ולכן קיימת חשיבות רבה לבצע בהם ניקיון יסודי ביותר הכולל חיטוי. העובדים משתמשים בחומרי ניקוי ייעודיים כדי ליצור מקום נקי במאה אחוז. הם מנקים את האסלות, הניאגרות, הכיורים, המחיצות בין תאי השירותים, מתקני הסבון והנייר וכל ציוד נוסף שקיים בה.

בנוסף לכך צוות שירותי ניקיון משרדים פדנטים ממלאים את מכלי הסבון, נייר הטואלט והנייר לניגוב ידיים בכמות מספקת עבור כל הקהל. 

הניקיון הוא חשוב תמיד וחברת הניקיון מקפידה לבצע עבודה מושלמת.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

פינוי דירה בחינם

מעבר דירה זו חוויה שכמעט כלנו אוהבים. מעבר דירה הוא מיני אירוע משמעותי בחיים שתמיד נחמד לעבור. לשם החגיגה, תצטרכו הובלה שתעביר לכם את הדירה

קרא עוד »