לא יכולים להגיע להחליף את המצבר? זה במיוחד בשבילכם

נסעתם לדרך ארוכה ונתקעת בלי מצבר באמצע הדרך ואתם לא יכולים לגשת להחליף אותה? זה בדיוק הכתבה שתעשה לכם סדר בראש. אז איפה מוצאים מצבר אם נתקעים בלי וכיצד לדעת מה לבחור? ננסה לענות כאן.

לא יכולים להגיע להחליף את המצבר? זה במיוחד בשבילכם

מה קורה אם אתם לא יכולים להגיע ולהחליף את המצבר שלכם אם נתקעתם באמצע שום מקום ללא סוללת מצבר? ובכן, ישנם דרכים רבות להחליף את המצבר שישן והתקול שלכם גם אם נתקעתם בלעדיו.

שירות החלפת מצברים הפרוסה בכל חלקי הארץ, תשמח להגיע עד למקום בו אתם נמצאים ולהחליף לכם את המצבר בדרך המהירה ביותר וללא כל בעיות, אם מדובר בסוג של מצברי SCHNAPP כמו כאן או דגם אחר.

מה עושים כשהמצבר ברכב נגמר?

טעינת מצבר לרכב מת היא מעט מורכבת יותר (ועשויה להיות מסוכנת יותר) מאשר טעינת הסמארטפון. אינכם רוצים להזעזע או לגעת בטעות בחומצת סוללה. אתם גם לא רוצים להיתקע עם סוללה מתה (שוב) אם אתם לא נותנים לסוללה להטעין את עצמה מספיק זמן. 

לא כל אחד יודע להחליף מצבר בצורה טובה אם בכלל. כאשר הגעתם למצב של מצבר גמור או תקול, רצוי ליצור קשר עם חברה המחליפה מצברים בדרכים, אלו יסייעו לכך בכל מה שקשור במצבר חדש או תקול.

מה לעשות לפני טעינת מצבר?

ראשית, חשוב להבין שכל מכונית היא שונה והיצרן שלה עשוי לקבל הוראות ספציפיות לתוצרת ולדגם שלה. לכל רכב יש את המצבר המתאים לו ביותר וכאשר אתם חושבים לקנות מצבר חדש לרכב שלכם, נסו את הטוב ביותר עבורו.

בדיקת נורת המצבר

וודאו שאתם טוענים את הסוללה באזור בו אין חום, ניצוצות או עשן. כמו כן, הסירו כל דבר המועד להתלקחות מהרכב, מכיוון שזה יכול להוות סכנה בטיחותית. בנוסף, השתמשו בכפפות בטיחותיות בעת החלפת המצבר שלכם, הקליקו למידע נוסף.

בדקו את חום המצבר

אם החום עולה ממארז הסוללה, הוא עשוי לגרום לכך שהוא יעבוד קשה יותר מכפי שצריך. הרימו את מכסה המנוע ותנו לסוללה להצטנן לפני שתנסו להטעין אותה מחדש.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

מה הוא גז ראדון

רבים לא מכירים את השם גז ראדון אך חשוב להבהיר ולומר כי גז ראדון עלול להיות מסוכן ואף קטלני לבריאות האדם. גז ראדון זה מצוי

קרא עוד »

רשתות נגד יתושים

אין ספק כי באקלים הישראלי, כל אחד חייב להצטייד במזגן, או לכל הפחות- רשתות נגד יתושים. עונת הקיץ נחשבת לעונה האהובה ביותר על היתושים, אשר

קרא עוד »