אבן קיסר – למה זה אף פעם לא ייצא מהאופנה?

שיש קיסר הינו אחד המוצרים שנותנים גאווה לתוצרת הישראלית. שיש זה מיוצר על ידי חברה ישראלית, והוא מופיע במטבחים רבים מאוד בישראל ואף מחוצה לה, כאשר היתרונות הרבים שלו הופכים אותו להיות הבחירה הטובה ביותר של כל אחד שניצב בפני שיפוץ המטבח או הבית כולו.

מה זה שיש אבן קיסר?

שיש אבן קיסר הינו שיש סינטטי, זאת אומרת, הוא מגיע ממקור שאיננו טבעי, והוא עשוי מפולימרים ודבקים. זהו השיש עושה את פעולתו ומשרת את מטרתו בצורה הטובה ביותר: ניתן לבצע בו את כל הפעולות הרלוונטיות עבור הפעילות הקולינרית של המטבח.

שיש אבן קיסר נהנה מעמידות גבוהה בפני חום, כך שניתן להניח עליו סירים חמים ללא כל דאגה שהוא עשוי להיהרס או שהנראות שלו עלולה להיפגם.

שיש אבן קיסר הינו בעל תכונות פיסיקליות של חוזק וקושי רב, ולאור זאת הוא לא נפגם בקלות, והוא שומר על המראה היפה והמעוצב שלו לאורך זמן.

שיש אבן קיסר צועד בידיים שלובות עם הטרנדים האופנתיים

שיש אבן קיסר מגיע במגוון עצום של דוגמאות וצבעים, לאור זאת תמיד ניתן למצוא את הדגם ואת הצבע הרצוי והמתאים לעיצוב הכללי של המטבח. במבחר העשיר של שיש אבן קיסר ניתן למצוא דגמים טרנדיים ייחודים לצד דגמים קלאסיים שנשארים תמיד באופנה.

כך לדוגמא שיש אבן קיסר דגם 7004, שהוא אחד הדגמים הכי פופולריים שיש. הוא בעל רקע אפור כאשר מתוכו מבצבצות אבנים קטנטנות במספר צבעים מעניינים.

הוא מתאים במיוחד לטרנד המטבחים השחורים כאשר השילוב שלו עם הצבע השחור יוצר שילוב מופלא של מטבח בעל נוכחות חזקה ומיוחדת.

גם עם המטבחים הבהירים הוא מתמזג נפלא כאשר השילוב בין שיש קיסר 7004 לבין הארונות הבהירים יוצר מראה של שלמות אומנותית.

שיש אבן קיסר- מכלול של יופי ואיכות

הבחירה בשיש אבן קיסר הינה בחירה חכמה ומושכלת, זאת מפני ששיש אבן קיסר מייצג את השלמות ששיש יכול לספק: מבחר, מראה, איכות, עמידות וקלות התחזוקה. לחצו כאן כדי למצוא עיצובי ודגמים נוספים עבור שיש למטבחים.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

מסנן אבנית

איך עובד מסנן אבנית?

שיטת הפעולה של מסנן אבנית מתבצעת על ידי הזרמה של אלקטרונים חשמליים למים, אשר תפקידם למנוע את המשיכה בין הסידן למגנזיום, שמובילים להיווצרות אבנית במכשירי

קרא עוד »