7 אביזרי אמבטיה שכל אחד חייב שיהיו לו

חדר האמבטיה הביתי הוא החדר המפנק ביותר בבית. לא מעט אנשים מבלים זמן רב בחדר האמבטיה ונהנים מאמבטיה מפנקת ומרגיעה לאחר יום מתיש ותובעני. חשוב מאוד לעצב את חדר האמבטיה הביתי בצורה הטובה ביותר ולהעניק לו את האפשרות להיות החדר המפנק ביותר בבית. על כן, מעבר לעיצוב חדר האמבטיה וכן מעבר לבחירת אמבטיה או מקלחון איכותיים לחדר האמבטיה, חשוב מאוד לאבזר אותו בכל האביזרי אמבטיה הטובים ביותר.

אביזרים
לחדר האמבטיה שלא כדאי לוותר עליהם

  1. ראשית כל, אין כמו מגבת חמה אחרי אמבטיה. לכן, כדאי מאוד לרכוש מחמם מגבות. מדובר על מוצר נפלא לעונת החורף אך לא רק. לא מעט אנשים ייהנו ממגבת חמימה ומפנקת לאחר אמבטיה ארוכה.
  2. ניתן לשלב מגוון מוצרים שונים בחדר האמבטיה שניתן לתלות בקלות וללא קידוח כגון: מדפים לחדר האמבטיה שיאפשרו לכם להניח עליהם מוצרים שונים, מתלים ועוד.
  3. אם בא לכם לשדרג את האמבטיה שלכם מבלי להשקיע יותר מדי, כדאי שתחליפו את ראש המקלחת לראש מקלחת רחב ומפנק שיבטיח זרם מים בדיוק כפי שאתם אוהבים.
  4. סבוניה אלקטרונית מהווה את הדבר הנפלא ביותר לכל חדר אמבטיה. סבוניה מעוצבת בצורה קשתית והיא אסתטית וארגונומית. היא תהווה תוספת חדשנית לכיור בחדר האמבטיה שלכם ותחסוך מקום מיותר סביב הכיור.
  5. מוט למקלחת מהווה אביזר בסיסי וחשוב מאוד. הוא אחראי על הנוחות של כל אדם כאשר הוא מתקלח. ניתן למצוא מוטות שונים בעלי מצבים שונים אשר מבטיחים את יכולת ההתאמה האישית של כל אחד מדיירי הבית.
  6. מתקן איכותי במקלחת שבו ניתן להניח את השמפו, המרכך, תחליב הרחצה ועוד, על מנת להעניק לכם נוחות מקסימלית בזמן הרחצה.
  7. וילון אמבטיה שיעניק לכם את הפרטיות המקסימלית.

    >> אולי יעניין אתכם גם תעלת ניקוז למקלחת

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

מה הוא גז ראדון

רבים לא מכירים את השם גז ראדון אך חשוב להבהיר ולומר כי גז ראדון עלול להיות מסוכן ואף קטלני לבריאות האדם. גז ראדון זה מצוי

קרא עוד »