5 יתרונות של שימוש במוט אמבטיה

יש אביזרי אמבטיה נהדרים שכאשר נתקין אותם בחדר הרחצה שלנו, נגלה כי חווית הרחצה עוברת ריענון של ממש. אחד האביזרים הללו מוכר בשם מוט אמבטיה. אולי הדבר נראה לרבים כמיותר, כי למה בכלל צריך אותו? אבל אם אתם רוצים לשפר את חווית הרחצה שלכם וליהנות מנוחות ונעימות לצד סדר וארגון – קראו על היתרונות של מוט אמבטיה. מוט אחד, מוצר של באטליין שעושה לכם סדר ומשפר את השימוש באמבטיה.

מהם היתרונות של מוט אמבטיה?

  1. לפני הכול חשוב לציין את התועלת המרכזית, והיא העובדה שניתן לקבוע את ראש הברז ולקבע אותו במקום, וליהנות מזרם מים בלי לאחוז את הברז ביד. נוח ומקל מאוד.
  2. מוט אמבטיה מאפשר לכוונן את גובה הקיבוע של הברז. כך שכל אחד יכול לקבוע את המיקום שנוח לו, ולארגן לעצמו את הרחצה בהתאם לגובה ולנוחות שלו.
  3. מוט אמבטיה מאפשר לנו לתלות עם סיום הרחצה את ראש הברז וליהנות מאמבטיה מסודרת ומאורגנת. כך גם נשמר הברז והוא לא מקבל מכות או חבטות בגין הנחה חסרת זהירות במקום לא מתאים.
  4. מוט הפינוק מוסיף גם למראה של חדר הרחצה. הוא מהווה אביזר בעל נוכחות דומיננטית והוא משדרג את המראה.
  5. כאשר הברז תלוי באופן קבוע למעלה, נמנע מצב של הימצאות בתוך מים או טיפות. מה שמונע היווצרות אבנית. התוצאה היא שמירה והגנה על הברז לאורך זמן של שימוש.

מוט אמבטיה להשלמת האבזור

אם אתם מתקינים אמבטיה או מחליפים את הברז כדאי לשקול את הרכישה של מוט אמבטיה בלינק. המוט מכונה בשם מוט פינוק, והוא בהחלט מהווה כלי שעוזר לכם להתפנק במקלחת נעימה ונינוחה. המוצר מותקן בקלות ונוח לשימוש.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

חידוש מטבחים

המטבח הוא הלב של הבית שלכם והוא מקום בו אתם מבלים את רוב זמנכם. לכן, במקרה שאתם מעוניינים לחדש את המטבח על מנת להפוך אותו

קרא עוד »

ניקוי ספות

הספות בבית שלנו לרוב יהיו בסלון, לעתים בחדרים נוספים בבית ולעתים יהיה מדובר בספות בבתי עסק ומשרדים. אלה נמצאות תמיד באזורים מרכזיים שבהם אנשים רבים

קרא עוד »