4 דברים שכדאי לשים לב אליהם כשמעצבים מטבח כפרי

גם כשרוצים לבנות או להתחדש במטבח כפרי, חשוב לשים לב לניואנסים הפשוטים אך החשובים, לצורך דיוק והתאמה נכונים לעיצוב המדובר. במאמר זה, נביא 4 דברים חשובים שכדאי לשים לב אליהם כשמעצבים ומתכננים מטבח כפרי באתר ונגה.

4 דברים שכדאי לשים לב אליהם כשמעצבים מטבח כפרי

  • אוסף פרטים עתיקים

אם אינכם רוצים שהמטבח הכפרי שלכם יראה יותר מדי מודרני, הוספת כמה פרטים עתיקים, תעניק לו תחושה מסורתית ועתיקה יותר. אתם יכולים לצאת החוצה ולהחליף את שולחן האוכל והכיסאות שלכם בסט ייחודי ועתיק, או לבחור כמה קישוטים קטנים לנקודה סביב חלל החדר.

ריהוט עתיק, שעונים, קישוטים ואפילו תאורה מיוחדת ועתיקה, תגרום לבית שלכם להיראות עתיק וססגוני ומיוחד.

  • השקיעו במכשירים מסורתיים

בעת יצירת מטבח כפרי, בעלי בתים יחליפו לרוב את מכשירי החשמל בעיצובים מסורתיים יותר. אמנם זה לא מהלך הכרחי לחלוטין, אבל זה יכול להעניק למטבח שלכם מראה כפרי אותנטי יותר, ראו ארונות עליונים למטבח בעיצוב תואם. 

אם המכשירים שלכם כבר לא הכי תואמים לסגנון, מגוון נהדר של מכשירי מטבח עתיק מהחנויות המתאימות, בוודאי ישתלבו בצורה מושלמת בעיצוב המטבח החדש שלכם.

  • אל תפחדו מהבלאגן

מטבחים כפריים לא אמורים להיות בתולים ונקיים לחלוטין מהבלאגן – למעשה, בעלי בתים שמעדיפים את סגנון המטבח הזה, לרוב, יציגו את הכול בתוכו; החל ממגבות התה ועד כלי האוכל שלהם. זה יכול לגרום למטבח להיראות הרבה יותר ביתי.

  • המנעו מחדשנות

אלו לא בדיוק השנים שקל לומר את זה אבל כן, דווקא עכשיו כדאי לדעת שכשמכניסים פריטים חדשים לבית עתיק, האותנטיות נחלשת ומאבדת את הצורה הייחודית אותה אתם בוודאי רוצים לשמר לחלל המטבח המיוחד שלכם.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

מכונות שטיפה בלחץ מים

במקרים מסוימים כאשר יש צורך לכסות שטח גדול של רצפה, לנקות אותה היטב ולהבריק את המקום הרי שכדי לעשות את זה נצטרך להיעזר בכוח אדם

קרא עוד »

אקווריום

יש משהו באקווריום מטופח להפליא שמקל על הנפש ומרגיע את אותו. צמחי מים שופעים, אלמנטים דקורטיביים טבעיים ודגים צבעוניים מתאחדים כדי ליצור משהו מדהים שכל

קרא עוד »