כל מה שרציתם לדעת על ציפוי חלונות אנטי סאן

ציפוי חלונות אנטי סאן
ציפוי חלונות אנטי סאן

מדוע מומלץ להתקין אנטי סאן בחלונות שלכם? אנטי סאן הוא ציפוי שניתן להסדיר בצבע שקוף או בגוון מוגדר לשינוי קל של העיצוב. השפעתו על עיצוב החלון אינו מטרתו העיקרית. זהו ציפוי אשר מבחינה אופטית בנוי לבלימת קרינת השמש, תוך מתן אפשרות לבלות ליד החלונות בעטיה ללא סנוור. כשאתם רוכשים אנטי סאן אתם מבטיחים שורה של מעלות שלא היו לכם בחלון קודם לכן.

חיזוק הזגוגית

עם אנטי סאן, זגוגית החלון שלכם חזקה בהרבה מהנוכחית. הציפוי מורכב ממרקם עבה של משטח הדבקה אשר שומר על החלון שלכם כחלון משוריין שקשה לסדוק או לשבור. בייחוד בחורף הישראלי, רווי הרוחות והתזזיתיות, מומלץ שיהיה אנטי סאן בחלון שלכם על מנת שתדעו שיש לכם פלטפורמה יציבה, וללא סכנת התנפצות ושבירה.

השפעה עיצובית

כמובן שאם אתם בוחרים אנטי סאן שקוף, אין השפעה דקורטיבית, אבל בחירה בציפוי חלון אנטי סאן בצבע עלולה לשנות את מה שאתם רואים בחדר, ואת המראה האימננטי הכללי שלו. מי שמעוניין לחדד את העיצוב ולתרום לו באמצעות החלון, ירכוש אנטי סאן ויספק לחדר שלו את כל שנדרש.

מניעת סנוור

כמובן שציפוי אנטי סאן מונע סנוור ובגדול. תנאי הצפייה מהחלון לא משתנים, הם לא נעשים מחוספסים יותר וכד', אלא רק מתכהים קלות. כהות זו היא סימן לכך שהיריעה מגיבה טוב ומספקת את ההגנה הנדרשת. בחירת אנטי סאן בצבע עשויה להוביל לכך שמבעד לחלון שלכם יישקף נוף צבעוני ולא טבעי, אך אין זה מחייב המציאות. ציפוי אנטי סאן דואג למראה חדר מושלם גם מבחוץ וגם מבפנים.

מניעת התרכזות אבק

אנטי סאן מונע מצבורי אבק משמעותיים שהיו עלולים לתקוף את החלון שלכם בלעדיו. לאנטי סאן מבנה חומר ייחודי המאפשר את ביזור האבק, תוך מניעת ריכזו. בכך, אתם לא רק שומרים על חלון בעל תנאי ראות טובים, אתם שומרים על זגוגית נקייה, מבלי להתאמץ. תמורה זו מספקת מבעד לחלון שלם נוף חדש ויפה בכל עת ומבטיחה שהעיצוב שלו ישתלב נהדר במרחב שלצדו.

פנו אלינו למידע נוסף על ציפוי החלונות אנטי סאן שסוחף את המדינה!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

מנקה לבית

איך תמצאו מנקה לבית בקלות

כולנו יודעים שלמצוא מנקה לבית זאת לא משימה קלה. כיום, קשה למצוא מנקה בכל אזור בארץ, בעיקר כשמדובר על אזורים מרוחקים מהמרכז. רבים יודעים שגם

קרא עוד »
עבודות טיח

מי צריך עבודות טיח?

עבודות טיח נדרשות בכל בית בראשית הבנייה שלו והכנתו לקראת המסירה וגם לאחר מכן, כאשר יש תיקוני ליקויים ונזקים שונים שפגעו בתשתית. הטיח הוא השכבות

קרא עוד »