עמוד גמיש

המאמר באדיבות https://srafim.co.il

עמוד גמיש הוא אופציה פונקציונלית ויעילה מאד עבור תיחום וסימון של מיקומים מסוימים וזאת כדי שהציבור ידע על כך.

עמוד גמיש למטרות שונות

עמוד גמיש מסמן מיקום מסוים כדי ליידע את הנהגים היכן ממוקם מגרש החניה והיכן יש חניות פנויות, או כדי להזהיר את הנהגים שהם נמצאים בקרבת אזור הומה אדם ויש הולכי רגל רבים בכביש, דבר שמצריך נסיעה איטית יותר.

לאור הצבע הבולט שלהם שהוא בדרך כלל כתום וגם העובדה שיש עליהם מחזירי אור עבור שעות החשיכה, רואים אותם מרחוק ולכן הנהגים מבינים שהם מתקרבים לסביבה בה יש לנקוט משנה זהירות ויש לגביה הנחיות מיוחדות.

אופציות של עמוד גמיש 

  • תמרור גמיש – לצורך הכוונת התנועה והעברת מידע על שינויים בהסדרי התנועה או הפניה לאזור תפעול ספציפי. כך הנהגים מבינים את הכיוון הכללי של הנסיעה ואת סימוני הדרך ונוסעים בעקבותיו.
  • נחום תקום – עמוד גמיש אשר צבוע בצבע כתום זוהר אשר רואים אותו ממרחק רב. אפשר לרכוש עמוד ייחודי זה בכמה גדלים בהתאם לצורך. 
  • עמודי חסימה גמישים שהם גם דקורטיביים, מתאימים מאד לתיחום של שטח כמו פסטיבל, חניון, הופעה, אירוע וכו'. 
  • עמודים ניידים שאפשר להעביר אותם ממקום למקום בהתאם לצורך.

התקנה של עמוד גמיש 

קל מאד להתקין כל עמוד גמיש באופן ישיר למשטח שעליו מעוניינים להשאיר אותו. זאת באמצעות קידוח של שלושה חורים בחלק התחתון של עמוד גמיש לתוך המשטח או שטח הקרקע. ללא קשר למזג האוויר העמוד ייראה מצוין כיוון שפגעי מזג האוויר אינם משפיעים עליו.

כל עמוד גמיש מסוג זה מיוצר על פי התקן האירופאי שהוא תקן מחמיר ולכן נעשה בו שימוש במיקומים שונים ברחבי ישראל ולמטרות שונות.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

ניקיון בניינים

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של חברות המתמחות בתחום של ניקיון בניינים. חברות אלו מספקות שירותי ניקיון לבנייני מגורים ולבנייני משרדים, אך

קרא עוד »