ניקיון משרדים בתקופת הקורונה

גם עם היציאה של עובדים רבים לחל"ת, נדמה שהחזרה לשגרה בכל זאת מנסה לעשות צעד ועובדים רבים חוזרים אט אט לעבודה. אך מכיוון שישנן הגבלות רבות וגם החשש שמא הקורונה תגיע גם למשרדים שלכם, עליכם לוודא שאתם עושים הכל בשביל למנוע זאת. בעזרת חברת ניקיון משרדים תוכלו להגיע לרמת ניקיון גבוהה וזהירה.

כך תדאגו לניקיון המשרדים בתקופת הקורונה:

מאחר והמצב הוא חדש ומעולם לא נאלצתם להתמודד עם מגפה כזו, עליכם לוודא עם חברת הניקיון שלכם שהם שינו את הגדרותיהם לניקיון בסיסי וכי הם שמים דגשים על דברים שבעבר הלא כל כך רחוק לא היו רלוונטיים כל כך. 

כך, ניקיון משטחים הפך להיות פעולת חובה החוזרת על עצמה, זאת מפני שאחת ההזהרות הראשונות על מגפת הקורונה היא היכולת שלה לשהות על משטחים למשך ימים. תשומת הלב היא חיונית בימים אלו גם אם הדבר לא נראה לעין. 

בנוסף, יש באפשרותכם לפזר מתקנים ניידים לניקוי הידיים ברחבי המשרד, מה שיאפשר לעובדים שלכם לנקות ולחטא את ידיהם לעתים קרובות יותר ובכך לשמור על סביבה נקייה מחיידקים. גם כאשר לא שמים לב קיימת כל הזמן הנטייה להשתמש בידיים ולגעת בדברים, ובתום לב עשויים להעביר הלאה חיידק. על כן, שטיפת הידיים באופן חזרתי הוא הכרחי. 

בכדי לאפשר סביבת עבודה נקייה מקורונה, עליכם להיות עם אצבע על הדופק באשר לאנשים הנכנסים ויוצאים מן המשרד שלכם, לראות שלכולם יש מסכות ושהם לא מסתובבים בחלל המשרד ללא מסכה וכמובן לאפשר את מספר האנשים המותר בכל חדר.

לסיכום,

אפשר לקיים שגרת יום נורמטיבית בתקופת הקורונה אך בכל זאת קיימות פעולות שהן הכרחיות בעבור שמירת הניקיון במשרד. הן מבחינה היגיינית והן מבחינת הישמרות בתקופת הקורונה. 

> ראו גם חברה לניקיון משרדים בהרצליה

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...