מוצרי היגיינה למוסדות – כל מה שרציתם לדעת

הצרכים של מוצרי היגיינה למוסדות הם רבים ומגוונים. מה שבית אבות צריך זה לא מה שצריך בית ספר ועדיין, יש מכנה משותף בסיסי לצרכים של כל המוסדות האלו. כולם צריכים מוצרי היגיינה ובכמויות מסחריות. כמובן תלוי בגודל המוסד ומספר השוהים שם. 

בנוסף, מוסדות שמקפידים על רמת היגיינה גבוהה, לא ימצאו את המוצרים שהם רוצים בשוק הפרטי, אלו דברים שאנשים בדרך כלל לא קונים והם מתאימים למוסדות ציבוריים.

בגלל זה יש חברות מיוחדות שמספקות את המוצרים האלו למוסדות ובכמויות גדולות.

אז על איזה מוצרים אנחנו מדברים בדיוק? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איזה מוצרי היגיינה בסיסיים מוסדות צריכים?

נתחיל בנייר טואלט, טישו. ראשית, הכמויות שמוסד צריך הן אולי פי עשר או פי עשרים או פי מאה ממה שמשפחה רגילה צורכת.

קחו למשל בית ספר יסודי עם אלף תלמידים. כדי לשמור על היגיינה, בפרט עכשיו בתקופת הקורונה, צריך מספיק נייר טואלט קודם כל לשירותים, אבל גם כדי לנגב את הידיים. 

ישנם פתרונות מסחריים שאמורים לעזור למוסדות לחסוך בכמויות הטישו שמתבזבז אצלם, כמו גלילים עבים שמספקים חתיכה קטנה בכל פעם.

חומרי ניקוי זה עוד משהו שכל מוסד צריך. זה כולל נוזל לניקוי כלים למטבח אם יש, אקונומיקה לשירותים, נוזל לניקוי רצפות, סמרטוטים, מגבים, מטאטאים וכל ציוד אחר שצריך כדי לדאוג שהמוסד יהיה נקי.

בנוסף אם המוסד מחזיק פנימייה ברשותו עם שירות מלא לשוהים בו, כמו למשל, מוסדות סגורים של הרווחה וכדומה, אז צריך גם סבונים בכמות גדולה לשוהים, מוצרי אמבטיה ועוד. 

לסיכום וסיום, הצרכים של מוסד ציבורי במוצרי היגיינה הם שונים מהמגזר הפרטי ולכן יש לפנות לחברות שמספקות את המוצרים האלו בכתובת הזו.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest

עוד מאמרים שיעניינו אותך...

מחסני כתר

כתר היא אחת הספקיות המובילות של מחסני גינה בישראל וגם בעולם. הם מציעים (גם באתר הום פלייס) מגוון רחב של מוצרים העשויים מפלסטיק, מחסן כתר

קרא עוד »